Žiūrovų akimis: „Labai džiaugiuosi, kad vyksta tokie renginiai“

Tiketa 2019-04-12

Žiūrovų akimis: „Labai džiaugiuosi, kad vyksta tokie renginiai“

Saulėtą penktadienio vakarą į „Siemens“ areną pamažu rinkosi žmonės. Paties įvairiausio amžiaus, su vaikais, anūkais, tėvais - visi čia susirinko dalytis gerumu ir padėti tiems, kuriems tos pagalbos labiausiai reikia. Arenoje vyko Rimanto Kaukėno paramos fondo organizuotas koncertas „Už pergalę gyventi“.

Į areną anksčiausiai atvykusiems svečiams dar reikėjo kiek palūkėti, kol bus įleisti į salę - vyko paskutiniai pasiruošimai. Tačiau laikas labai neprailgo, nes arenos koridoriais vaikščiojo vaikinai su ledų „Dadu“ dežėmis ir dalino juos visiems, kas tik norėjo. Porą porcijų pasiemiau ir aš - persikinių ledų porcija dar labiau pakėlė jau ir taip gerą mano nuotaiką.

Su renginio svečiais gerumu dalinosi žinomiausi Lietuvos atlikėjai. Nuo Donato Montvydo bei Lilo ir Innomine, iki Merūno Vitulskio - ant scenos lipo pačių įvairiausių žanrų atlikėjai. Koncertą pradėjo antruoju Lietuvos himnu tituluojama Marijono Mikutavičiaus daina „Trys milijonai“, išvydome ir scenos grandą Gytį Paškevičių. Renginio metu rodyti reportažai apie sergančius vaikus ne vieną privertė nesulaikyti ašarų. Savo istorijomis ir įžvalgomis dalinosi ir kiti žymūs veidai - išvydome Benediktą Vanagą, Gabrielių Liaudanską - Svarą, taip pat ir atlikėją Stano, kuriam pačiam dar visai neseniai teko susidurti su bauginančia vėžio diagnoze.

Tiesa, tuo metu, kada buvo numatyta renginio pabaiga, buvo paskelbta pusvalandžio pertrauka. Po jos atlikėjai ir renginio žiūrovai rinkosi jau į kiek patuštėjusią salę. Tačiau tai nesugadino pakilios ir gerumu prisotintos nuotaikos.

Labai džiaugiuosi, kad vyksta tokie renginiai. Žymūs žmonės atkreipia dėmesį į tikrai svarbius dalykus, apie kuriuos kasdienybės sūkuryje dažniausiai net nepagalvojame. Labai tikiuosi, kad koncerto transliacijos antrą Velykų dieną metu bus suaukota kiek galima daugiau, nes šiems vaikams mūsų pagalbos reikia dabar ir kuo didesnės.

Tekstas ir nuotraukos renginio žiūrovės Lauros Blaževičiūtės.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje