PO DANGUMI: UPINĖS. Poezijos ir muzikos vakaras

PO DANGUMI: UPINĖS. Poezijos ir muzikos vakaras

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

UPINĖS

Poezijos ir muzikos vakaras

Juditos Vaičiūnaitės, Indrės Valantinaitės eilėraščiai ir senosios liaudies dainos, sutartinės ir melodijos.

Dalyvauja: Laurita Peleniūtė, Aldona Vilutytė, Justina Smieliauskaitė

“Upinės” - trijų moterų balsai, jų individualumas ir susiliejimas poezijoje ir muzikoje  bandant sukurti tekantį  atvirą pokalbį, žmogaus, gamtos, istorijos ir šiandienos tema.

---------------

LAURITA PELENIŪTĖ – unikali Lietuvos dainininkė, muzikantė, savo balsu atskleidžianti protėvių paveldo kodą ir  savo kūryboje jungianti skirtingų tautų muziką ir kalbas. Projekto "Promočių giesmės" sumanytoja. Šiuo metu dainuoja su grupėmis “Marga muzika” , “Maros Rijos”.

ALDONA VILUTYTĖ – teatro ir kino aktorė, LMTA docentė, profesionali filmų garsintoja, poezijos skaitovė, LITERARIUMO – susirinkimo tų, kurie kuria, skaito, myli literatūrą – idėjos autorė.

JUSTINA SMIELIAUSKAITĖ – aktorė, kurianti vaidmenis Keistuolių ir „Atviro rato“ teatruose. Projekto „Po arkomis“  idėjos autorė.Atlikėjai:

Aldona Vilutytė

Laurita Peleniūtė

Justina Smieliauskaitė

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatras atviras ratas, VšĮ

Daugiau informacijos: Vilniaus miesto teatras Atviras ratas info@atvirasratas.lt; +370 616 02332.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje