POETO MEILĖ

POETO MEILĖ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

MARCEL BEEKMAN (tenoras, Olandija)

JUSTAS ŠERVENIKAS (fortepijonas)

Programoje:

I d.

Robert Schumann – Ciklas „Poeto meilė“ („Dichterliebe“), op. 48

Robert Schumann–Clara Schumann – „Riešutmedis“ („Der Nussbaum“), op. 25 Nr. 3 iš ciklo „Mirtos“ („Myrthen“) fortepijonui

Franz Schubert–Franz Liszt – „Tu esi ramybė“ („Du bist die Ruh“) fortepijonui

Claude Debussy – Dainos „Beau soir“ („Gražus vakaras“), „Romantika“ („Romance“), „Les cloches“ („Varpai“) iš ciklo „Dainos pagal Paulio Burget žodžius“ („Mélodies de Paul Bourget“)

II d.

Gabriel Fauré – „Penkios Venecijos dainos“ („Cinq mélodies de Venise“), op. 58 (ž. Paulio Verlaine’o)

Johannes Brahms – Trys pjesės iš ciklo „Fantazijos“ („Fantasien“), op. 116

Franz Liszt – „Trys Petrarkos sonetai“ („Tre Sonetti di Petrarca“), S. 270a

 

Vienas ryškiausių savo kartos pianistų Justas Šervenikas drauge su pasaulinio garso žvaigžde, olandų tenoru Marceliu Beekmanu Kauno filharmonijos klausytojus pradžiugins išskirtiniu pasirodymu. Talentingas duetas parengė įsimintiną kamerinės muzikos koncertą, kuriame skambės romantizmu dvelkiantys vokaliniai ciklai ir pjesės fortepijonui solo. Centrinė programos ašis – nemarusis R. Schumanno ciklas „Poeto meilė“, nuskraidinsiantis klausytojus į svajonių ir aistrų pasaulį. Spalvingos C. Debussy ir G. Fauré dainos muzikos garsais nutapys įspūdingus vaizdinių peizažus, o koncertą užbaigsiantys F. Liszto „Petrarkos sonetai“ suteiks sparnus publikos fantazijai bei atvers begalinius romantiškų minčių horizontus.

Pianistas J. ŠERVENIKAS aktyvią koncertinę veiklą pradėjo vos įstojęs į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Jis ne kartą koncertavo svarbiausiose Lietuvos koncertinėse salėse, kaip solistas ar kamerinio ansamblio narys gastroliavo Baltarusijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Latvijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Meksikoje, grojo su dauguma Lietuvos orkestrų, tai pat su San Luis Potosi simfoniniu orkestru (Meksika), „Skipton Camerata“ orkestru (D. Britanija).

M. BEEKMANAS išgarsėjo savo pasirodymais pagrindinėse koncertų salėse ir festivaliuose visoje Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Viduriniuosiuose Rytuose, Pietų Afrikoje, Japonijoje, atlikdamas įvairius vaidmenis baroko bei šiuolaikinėse operose. Tenoras koncertavo su tokiais orkestrais, kaip Karališkasis  „Concertgebouw“, Vienos, Berlyno, Liuksemburgo, Los Andželo filharmonijų, Aštuonioliktojo amžiaus, Helsinkio baroko, Paryžiaus kameriniu, Stavangerio simfoniniu, Izraelio „Camerata“, Milano Giuseppe Verdi simfoniniu ir kitais orkestrais. M. Beekmanas yra žinomas ir dėl savo išskirtinio gebėjimo atlikti kiek avangardiškesnio stiliaus repertuarą. Džiugu, kad šio talentingo atlikėjo pasirodymų sąraše ir Lietuva.

 

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje