POETO TANGO IR GYVENIMAS

POETO TANGO IR GYVENIMAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Atsiprašome klausytojų, dėl atlikėjos ligos koncertas neįvyks.

Jis perkeliamas į 2021 m. lapkričio 11 d. Bilietai galios tie patys. Pageidaujantys galite grąžinti iki spalio 23 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Pirkusieji bilietus internete gali tai padaryti prie savo paskyros www.tiketa.lt

Atlikėjai:

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė (fortepijonas)

Indrė Andruškevičiūtė (smuikas)

Asta Krištaponienė (violončelė)

GIEDRIUS PRUNSKUS (baritonas)

 

Programoje:

Ástor Piazzolla - „Muerte del Angel"
Ástor Piazzolla – „La bicicleta blanca" (liet. Baltas dviratis), žodžiai Horacio Ferrer
Lili Boulanger – „Pavasario rytas"
Zita Bružaitė – „Miražai", žodžiai Vytauto Mačernio
Jean Francaix – Trio
Ástor Piazzolla – „Chiquilin de Bachin" (liet. Berniukas iš Bačino), tekstas Horacio Ferrer
Zita Bružaitė – Miniciklas „Trioletai", žodžiai Vytauto Mačernio
Ástor Piazzolla – „Adios Nonino"
Ástor Piazzolla – „Balada para loco" (liet. Pamišėlio baladė), tekstas Horacio Ferrer

Šarnelė – atokus Žemaitijos kaimas ir aistringuoju tango alsuojanti Arentinos sostinė – Buenos Airės. Egzistencialistines problemas analizuojanti poezija ir gyvenimo būtį apdainuojantis nostalgiškas šokis. Kas gali sieti šias, regis, viena kitai priešingas, tarpusavyje kontrastuojančias temas? Atsakymą klausytojai išgirs Kauno  fortepijoninio trio ir baritono Giedriaus  Prunskaus parengtoje programoje „Poeto tango ir gyvenimas“. Sąsajų liniją tarp naujojo tango ir lyriškosios poezijos brėšiantys atlikėjai atskleis, kad tarp Šarnelės ir Buenos Airių daug bendro. Tai – nesumeluota muzika, begalinis sentimentalumas, ilgesio apraiškos bei gyvenimo prasmingumo paieškos. Koncerto metu skambės menininkų, kurių gimimo šimtmečius minime šiemet, kūryba: Astoro Piazzollos muzika, Vytauto Mačernio eilės ir dainos, sukurtos šio poeto tekstais.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 15 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje