Pojūčių teatro laboratorija „TENSE IN SENSE”

Pojūčių teatro laboratorija „TENSE IN SENSE”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

TENSE IN SENSE yra pojūčių teatro laboratorija, tyrinėjanti prisiminimus ir dabarties suvokimą. Performanso dalyviai turės galimybę tapti aktyviais jo „jautėjais” ir bus įtraukti į veiksmą kaip atmosferos dalis. Šis performansas – nuolat kintantis eksperimentas, pritaikomas prie neįprastų erdvių. Laboratorija jau pristatyta Lietuvos energetikos ir technikos muziejuje, kultūros bare „Kablys”, Tartu miesto riedlenčių parke, Duisburgo meno muziejuje Vokietijoje, buvusioje Plungės parapijos salėje, Gelgaudiškio dvare, o dabar ir teatro festivalyje NAMAS NR. 1 įsikūrusiame gyvenamajame name V. Putvinskio g. 5, Kaune.

Teatro festivalyje NAMAS Nr. 1 šis eksperimentas bus pritaikytas specialiai namo erdvėms ir jo istorijai, atsižvelgiant ne tik į žmonių, bet ir pastato atsiminimus. Spektaklio dalyviai pateks į praėjusius amžius ir vidinius namo gyventojų pasaulius, keliaus laiku visais pojūčiais. Šioje TENSE IN SENSE adaptacijoje atkreipsime ypatingą dėmesį į istorijos gyvumą mūsų kasdienybėje, į objekto, nugyvenusio daugybę žmogiškų gyvenimų, santykį su dabartimi. Pagrindinis projekto įkvėpimas – menininkų Tarabildų vidiniai pasauliai ir jų gyventas laikas istorijoje.

Spektaklio dalyvis, kuriam užrištos akys, atsiduria spektaklio dėmesio centre. Esminės tyrinėjimo kryptys šiame projekte yra susijusios su fiziniu kontaktu tarp „aktorių” ir „žiūrovų” bei subtiliu dalyvių juslių dirginimu. Svarbiausias klausimas – kur aš iš tikrųjų esu būdamas savo kasdienybėje: praeities atsiminimuose, ateities projekcijose ar kažkur kitur?

TENSE IN SENSE skiriasi nuo ligtolinių K. Žernytės spektaklių tuo, kad dalyvis gali laisvai judėti, turėti kontaktą su kitais dalyviais ir aktoriais, tyrinėti jiems kuriamą aplinką. Kreipiamas didelis dėmesys prisilietimo pojūčiui per įvairias menines praktikas: įskaitant interaktyvų šokį, gyvą muziką ir objektų teatrą. Įvairi jutiminė informacija spektaklio metu leidžia provokuoti dalyvių užrištomis akimis vaizduotę, iššaukia prisiminimus, kurie sukelia emocijas.

Režisierė – Karolina Žernytė / Dailininkė – Šarūnė Pečiukonytė / Kūrėjai: Aistė Jančiūtė, Raminta Šniaukštaitė, Artūras Lepiochinas, Jaunius Pisaravičius, Vaidotas Bačianskas

Renginio trukmė: 1 val. / Asmenys iki 12 metų neįleidžiami. Apsirenkite šiltai ir patogiai. Renginio vieta: V. Putvinskio g. 5, Kaunas.

Teatro festivalį NAMAS NR. 1 finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.

Atlikėjai:

Režisierė – Karolina Žernytė

Dailininkė – Šarūnė Pečiukonytė

Kūrėjai:

Aistė Jančiūtė

Raminta Šniaukštaitė

Artūras Lepiochinas

Jaunius Pisaravičius

Vaidotas Bačianskas

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 12 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: INCA LT, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.namaskurti.lt info@namaskurti.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 9 val. 20 min.
7,50 € 15,00 €
Pirkti
Buvusių moterų reikalai 3

Buvusių moterų reikalai 3

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Sausio 23 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 7 val. 12 min.
10,71 € 15,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje