POLIFONIJA IR EKSCENTRIŠKUMAS

POLIFONIJA IR EKSCENTRIŠKUMAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

TARPTAUTINIS ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „IŠ ARTI“

Lapkričio 9–16 dienomis

FLEITŲ KVARTETAS „BLOCK4“ (Jungtinė Karalystė)

Emily Bannister, Lucy Carr

Iain Hall, Rosie Land

Programa:

Nicolas Payen, Chiel Meijering, Matthew Olyver, Johann Sebastian Bach, Ramūnas Motiekaitis, Alex Nikiporenko, Michiel Mensingh, Antonio de Cabezón, Wojtek Blecharz, Thomas Simpson, Kazimierz Serocki, Amber Priestley, Dick Koomans

Įspūdingas fleitų kvartetas BLOCK4, grojantis išilginėmis fleitomis, susibūrė 2012 m. Londone. Jame groja Karališkojo muzikos koledžo („Royal College of Music“) absolventai. Kolektyvas pristato dinamišką požiūrį į šiuolaikinę muziką, greta renesanso ir baroko interpretacijų, netikėtų programų įvairiems konsortams BLOCK4 nevengia įpinti dabarties muzikų kūrėjų vardus ir tai kolektyvas daro labai kūrybiškai. Fleitų kvarteto istorijoje daug įdomių, tarptautinių projektų, kaip vieną sėkmingiausių pavyzdžių su muzikos autoriais būtų galima įvardinti 2015 m. Londone įgyvendintą sumanymą „840“, kuris sutelkė įvairių tautybių kompozitorius, buvo atlikta daug naujų kūrinių. Plataus požiūrio į stiliaus įvairovę dėka 2014 m. BLOCK4 tapo pirmuoju ansambliu – nugalėtoju Karališkosios užjūrio lygos ansamblių konkurse, kurio atlikėjais pirmą kartą 65 metų istorijoje tapo išilginių fleitų kvartetas. Tai ansamblį paskatino dalyvauti ir Česapiko (JAV) kamerinės muzikos konkurse, kuriame 2016 m. BLOCK4 laimėjo pirmąją vietą.

Ansamblis dažnai atlieka mažai žinomus kūrinius, kuria patys, atlieka aranžuotes ir kitaip paįvairina savo programas. Siekiant užfiksuoti daugybę tembrinių ir dinaminių grojimo galimybių, ansamblis naudoja visą spektrą instrumentų – nuo sopraninės iki kontrabosinės fleitos. Jų pasirodymų amplitudė – nuo koncertams skirtų erdvių, žymiausių festivalių Jungtinėje Karalystėje iki JAV (Chesapeake Chamber Music Festival). BLOCK4 koncerte atliks ir lietuvių kompozitoriaus Ramūno Motiekaičio naujo kūrinio premjerą.

Koncerto organizatorius VšĮ „Iš arti“

Daugiau apie festivalį www.isarti.lt

Kauno valstybinės filharmonijos I aukšto fojė nuo lapkričio 9 iki 16 d. veiks skulptoriaus Luko Šiupšinsko paroda „Urban flora“ (kompozitorius Antanas Kučinskas, kuratorė Irena Mikuličiūtė). Parodos atidarymas lapkričio 9 d. 17 val.

Daugiau kaip du dešimtmečius vykstančio festivalio „Iš arti“ muzikinės programos nuspalvinamos performansu, parodomis, lėlių ar choreografijos, video ar teatro inkliuzais. Tačiau daugiausia sąlyčio taškų būta su vizualiaisiais menais.

Šių metų festivalio programą atvers dar viena unikali paroda. Tai – skulptoriaus Luko Šiupšinsko „Urban flora“. 9 betoninių vazų kompozicija, kurių kiekviena sudėta ant neutralių metalo stovų, yra lyg 9 impresijos iš miesto miegamųjų rajonų. Kūrinys yra pamąstymas apie gamtos formų tęsinį mieste, fiksuojantis įspūdžius. Lyg šiuolaikinio miesto botaniko surinkta kolekcija iš miegamųjų rajonų, kuriuose veši metalas, stiklas, aliuminis, betonas ir kt. Krištolinės ir porcelianinės vazos išlietos iš betono, pro kuriuos veržiasi mieste sutinkama augmenija, atrodo kaip sustingę laike maži artefaktai, skleidžiantys paslaptingus garsus.

Luko Šiupšinsko ekspozicija „Urban flora“ šiais metais buvo pristatyta meno mugėje ARTVILNIUS’18. Festivalyje „Iš arti“ miesto flora atgis originaliai įgarsinta kompozitoriaus Antano Kučinsko.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 46 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 8 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje