Premjera! 2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA | Kauno miesto kamerinis teatras, rež. Sigita Pikturnaitė

Premjera! 2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA | Kauno miesto kamerinis teatras, rež. Sigita Pikturnaitė

Pasirodymai:

11-28

sekmadienis


15:00

Premjera! 2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA | Kauno miesto kamerinis teatras, rež. Sigita Pikturnaitė

Kaunas, Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio 74a

nuo 12,60 €

Dėl techninių kliūčių, atšaukiamas spalio 24 d. spektaklis „2-osios Laiptinės Respublika“. Bilietus galima grąžinti iki lapkričio 7 d. jų įsigijimo vietose arba persikelti į bet kurį kitą Kauno miesto kamerinio teatro spektaklį. Kreiptis  kasa@kamerinisteatras.lt Mob. tel. 8 612 62 226. 

„2-osios Laiptinės Respublika“ - interaktyvus spektaklis paaugliams, pilietiškumo, bendruomeniškumo ir paauglystės virsmų temomis.

Pagrindiniai spektaklio veikėjai, tos pačios laiptinės kaimynai: „moksliukė“ Elė, „mis populiarioji“ Deima bei nuo kompiuterinių žaidimų priklausomas Rėjus, susipykę su savo šeimomis maištaudami nutaria čia, laiptinėje, įkurti savo nepriklausomą „2-iosios Laiptinės Respubliką“ ir tik nuo publikos pasirinkimų priklausys kaip ši „šalis“ gyvuos toliau. Žiūrovai ne tik patys rinks prezidentą, išgyvens valstybės sukūrimą, kilimą bei skilimą, beieškant teisingo kelio jai gyvuoti, bet ir susidurs su aktualiomis paauglystės problemomis: maištu, patyčiomis, populiarumo svarba, priklausomybe nuo technologijų ir socialinių tinklų, savęs, kaip asmenybės suvokimu, buvimo bendruomenės dalimi svarba.

Spektaklio metu žiūrovai patirs politinių rėžimų kaitas, ieškos problemų sprendimų ir bus skatinami išsakyti savo nuomonę. Aktyvi valstybės simuliacija įtrauks žiūrovus dalyvauti, kurti naujas gyvenimo šioje valstybėje  taisykles bei kvestionuoti jau seniai nusistovėjusias.

 

Pjesės autorė - Irena Kunevičiūtė
Spektaklio režisierė – Sigita Pikturnaitė
Kompozitorius – Artūras Murauskas
Projekcijų dailininkė - Ieva Šakalytė
Scenografė, teatro kostiumų ir šviesų dailininkė – Dalia Kiaupaitė
Aktoriai: Eglė Valadkevičiūtė, Indrė Vėlyvytė, Skomantas Doplys.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Premjera 2021 rugsėjo 14 d. 

 Atlikėjai:

EGLĖ VALADKEVIČIŪTĖ

INDRĖ VĖLYVYTĖ

SKOMANTAS DUOPLYS

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras

Daugiau informacijos: Kauno miesto kamerinis teatras Tel.: 861262226.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje