PREMJERA: DELČIA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: DELČIA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Patyriminis spektaklis „Delčia“ kviečia žiūrovus ne į teatro salę, o į neįprastą erdvę – apleistą Palangos kino teatrą „Naglis“, tapusiu vizualių instaliacijų ir aktorių pasirodymų vieta.

Spektaklio anonsinis filmukas: https://youtu.be/Psp0QWPbZ58

„Delčia“ – nuotaikinga, linksma ir įtraukianti patirtis, kuri tarsi kelionė per naujai atgimusį legendinį Palangos kino teatrą „Naglis“. Čia susipina netikėčiausios patirtys ir geriausias šios vasaros vakarėlis pajūryje. Šiame spektaklyje nėra žiūrovų. Kiekvienas dalyvis yra ir kūrėjas šio nepamirštamo nuotykio. „Delčia“ – skirtingų vizualių ir interaktyvių pasirodymų rinkinys, kuris žiūrovus vedžios po skirtingas linksmas, netikėtas, kartais net šokiruojančias situacijas. Kvies aplankyti barmeną Beną, pažinti savo ir kitų didžiausias paslaptis ar išbandyti arbūzų boulingą. Nežinote, kas tai? Pasiruoškite naujovėms ir netikėtumams! Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai lydės žiūrovus šioje kelionėje  ir pasiūlys netikėčiausius įvykius, kuriuos galės  patirti patys, įsitraukti ir dalyvauti. Žinoma, šiame teatre egzistuoja ir teisė rinktis – įstraukti, ar likti stebėtoju – nuspręs patys žiūrovai.

„Delčia“ – tai patyriminis spektaklis, kuriame kūrėjai tampa tik interaktyvumo iniciatoriais, o žiūrovai jo dalyviais.

Premjera: 2021 Liepos 20 diena

Trukmė: 2 val.

Kūrybinė komanda: Marija Žemaitytė, Artūras Lepiochinas, Asta Zacharovaitė, Donatas Stakėnas, Donatas Želvys, Ieva Pakštytė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė.

Kūrybinį procesą konsultavo: Jean-Cyril Vadi, Jonas Tertelis, Paulė Bocullaitė, Andrius Jevsejevas.

Amžiaus cenzas: N-16

Spektaklyje gali dalyvauti visi: su galimybiu pasu ir be jo.

Spektaklio metu bus filmuojama, video bus transliuojama tiesiogiai ir jį matys tik to spektaklio dalyviai (įrašas nedaromas ir niekur kitur nebus naudojamas ar transliuojamas).Atlikėjai:

Marija Žemaitytė

Artūras Lepiochinas

Asta Zacharovaitė

Donatas Stakėnas

Donatas Želvys

Ieva Pakštytė

Justina Burakaitė

Karolina Kontenytė

Laima Akstinaitė

Rugilė Latvėnaitė

Vaiva Kvedaravičiūtė

Renginio trukmė: 2 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos jaunimo teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje