Premjera. SHELL-TER, rež. Romual KRĘŻEL IR Monica DUNCAN

Premjera. SHELL-TER, rež. Romual KRĘŻEL IR Monica DUNCAN

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Koncepcijos autoriai ir režisieriai — Romual KRĘŻEL IR Monica DUNCAN

Dailininkė — Ona JUCIŪTĖ

Vaidina

Jolanta DAPKŪNAITĖ

Karolis LEGENIS

Fausta SEMIONOVAITĖ

Iveta RAULYNAITYTĖ

Romuald Krężel ir Monica Duncan yra laisvai dirbantys menininkai, nuolat keliaujantys iš projekto į projektą ir trumpam apsistojantys skirtinguose miestuose ar šalyse. Toks gyvenimo būdas tapo akstinu sukurti projektą, nagrinėjantį namų sąvoką kapitalistinio pasaulio fone. Susidurdami su problemomis ir pažadais lydinčiais klajoklišką gyvenimą XXI amžiuje, kūrėjai klausia: Ar vis dar yra vieta, kurią galime vadinti namais? Nuolat keičiantis aplinkybėms, gal namai keliauja kartu? Ar kaskart keliaudami mes bandome pasiimti bent dalelę namų, nesvarbu kur galiausiai atsidursime? Menininkai įkvėpimo semiasi iš gamtos, kurioje namų gabenimasis su savimi, adaptacija ir prisitaikymas prie aplinkos yra natūralus procesas.

Monica Duncan – performanso ir video meno kūrėja iš Bruklino (Niujorkas, JAV), savo kūryboje didelį dėmesį skiria žiūrovui– skatina jį įsilieti į veiksmą, provokuoja jo vizualinį suvokimą, ieško auditorijos formuojamo kolektyvinio įvaizdžio ištakų. Šiuo metu Monika dirba prie kelių projektų: kartu su Romuald Krężel rengia 2 premjeras – vasario mėnesį pristatys darba „Nowy Teatr“ Varšuvoje bei gegužės mėnesį surengs spektaklio „Shell-ter“ premjerą Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Taip pat 2019 pavasarį su ilgamete kūrybine partnere Lara Odell rengia performansą „Fitting In“ galerijoje „Cohen“ Niujorke.

Romuald Krężel – šiuolaikinio teatro ir performanso kūrėjas, aktorius, choreografas iš Lenkijos, reziduojantis Berlyne (Vokietija). Romuald tyrinėja įvairias scenos menų formas, kuria dramos spektaklius, judesio ir šokio kompozicijas bei performansus. Pagrindinė Romualdo darbų tematika – šiuolaikinio menininko pozicija, darbinė aplinka ir darbų ištakos vakarų visuomenėje.

Monikos ir Romualdo kūrybinis duetas susiformavo studijų „Institute for Applied Theatre Studies in Giessen“ (Vokietija) metu. Savo kūryboje jie jungia video meno, choreografijos, performanso ir šiuolaikinio teatro elementus. Jų bendri darbai buvo pristatyti įvairiuose meno festivaliuose: HAU Hebbel am Uffer (Berlynas), Kunstlerhaus Mousonturm (Frankfurtas), Theatre Confrontations Festival (Liublinas), Malta Festival (Poznanė), Nowy Teatr (Varšuva) ir kt.

Šis spektaklis yra Lietuvos nacionalinio dramos teatro įgyvendinamos Jaunųjų kūrėjų programos dalis. Romuald Krężel ir Monicos Duncan tapo vienu iš trijų šio konkurso nugalėtojų. Žiūrovai jų sumanymą scenoje pamatys jau gegužės 24 d.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val., vienos dalies spektaklis.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

Daugiau informacijos: www.teatras.lt

Draudžiama įsinešti: Maisto produktų, gėrimų, filmavimo ir fotografavimo kamerų.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 6 val. 19 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 9 val. 57 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje