Premjera! „NaMIE… bėga gyvenimas”

Premjera! „NaMIE… bėga gyvenimas”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Teatro fesitvalio NAMAS NR.1 kulminacija – čekų režisieriaus Howard Lotker, čekų trupės „HoME“ ir Lietuvos kūrėjų premjera „NaMIE…bėga gyvenimas“. Tai unikalus pasakojimas apie konkretaus namo – stovinčio Putvinskio gatvėje 5 – istoriją. Interaktyvus spektaklis pakvies savo dalyvius bent trumpam pajausti paslaptingą namų dvasią. Čia susipins turtinga Putvinskio gatvės, prieš beveik pusę amžiaus gyvenusių žymių iliustratorių Tarabildų bei naujojo šeimininko, P. Mažylio gimdymo namų vadovo Tomo Biržiečio šeimos istorijos.

Tomo šeima, o ir pats Tomas vertas atskiro pasakojimo. Koks įdomus žmogus! Kokia įdomi šeima! Tomas – gimdymo namų direktorius, lėlių kolekcionierius, 4 vaikų tėtis, kuris prieš porą metų įsigijo darbo kaiminystėje apleistą namą. Šiuo metu čia vyksta remontas, bet visai netrukus jis vėl atgims naujam šeimos gyvenimui. O kol kas naujeji šeimininkai mielai sutiko įsileisti į savo namus teatrą ir kartu kurti spektaklį. Į pasaulį ateiti patiems mažiausiems padedančio Tomo darbas įkvėpė ir pagrindinį spektaklio motyvą – kelionę laiku per devynis pačius svarbiausius ir paslaptingiausius žmogaus gyvenimo mėnesius.

NaMIE/ at HoME pasirodymo kūrybinis procesas – tai meniniu tyrimu paremtas siužeto ir dramaturgijos kūrimas. Svečiai iš Čekijos spektaklį kuria pasitelkią konkretaus namo istoriją, žmones, kurie ten gyvena ir gyveno, neaplenkdami kaimynų bei kitų to rajono gyventojų. Ši tyrimo medžiaga – tai pasirodymo dramaturgija, tai įdėmus žvilgsnis pro padidinamąjį stiklą į žmogaus kasdienybę, jo rutiną, intymus žvilgsnis į tai, kas vyksta kiekvieną dieną mūsų namuose ir mūsų gyvenimuose.

Šis pasirodymas nuolat kinta reaguodamas į konkretaus pastato erdvę bei istoriją. 2006 m. pirmą kartą apdovanotas „Metų projekto“ nominacijoje „Příští vlna“/„Nauja banga“ Čekijoje, šis spektaklis susilaukė daug palankių kritikų vertinimų tiek dėl inovatyvios turinio ir formos sąveikos, tiek dėl gana neįprasto žiūrovo įsitraukimo į patį pasirodymą. Pasirodymas neturi ketvirtosios teatro sienos, nejaukios tylos ar scenos, skiriančios aktorius ir žiūrovus. Čia visi tampa veiksmo dalyviais ir kūrėjais, sekančiais žmogaus gyvenimo ciklo istoriją, kuri atskleidžiama gyvenamąjame name.

Režisierius – Howard Lotker (Čekija) / Dramaturgė – Sodja Zupanc Lotker (Čekija) / Scenografė – Eglė Dambrauskaitė / Garso dizainas – Andrius Stakelė / Šviesų dailininkas – Tadas Genys / Atlikėjai: Daniela Vorackova (Čekija), Christina Maldonado (Meksika), Eglė Šimėnaitė, Arnis Aleinikovas, Andrius Stakelė, namo šeimininkai Tomas Biržietis su šeima

Renginio trukmė 1 val. Asmenys iki 10 metų neįleidžiami. Apsirenkite šiltai ir patogiai. Renginio vieta: V. Putvinskio g. 5, Kaunas.

Teatro festivalį NAMAS NR. 1 finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 10 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: INCA LT, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.namaskurti.lt info@namaskurti.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Mažeikiai, Mažeikių kultūros centras
  • Balandžio 9 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 11 val. 24 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Balandžio 18 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
39 d. 10 val. 27 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje