Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

Pasirodymai:

11-08

sekmadienis


18:00

Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

Vilnius, Muzikinis teatras Legendos klubas (buvęs muzikinis teatras New York)

nuo 11,20 €

11-28

šeštadienis


18:00

Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

Kaunas, Girstučio kultūros ir sporto centras

nuo 16,20 €

12-09

trečiadienis


19:00

Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

Vilnius, Muzikinis teatras Legendos klubas (buvęs muzikinis teatras New York)

nuo 11,20 €

04-14

trečiadienis


18:00

Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

Šiauliai, Šiaulių m. kultūros centras

nuo 13,20 €

Spektaklis Principas Šiauliuose perkeliamas Iš spalio 22 dienos į 2021 m. balandžio 14 d. 18 val.

Bilietai galios tie patys, grąžinimų nebus. Jei netinka naujai perkelto renginio data, galima kreiptis į organizatorių dėl kuponų.

Siekiant užtikrinti spektaklio “Principas” dalyvių saugumą ir būtinus atstumus, rugsėjo 16 dienos renginys perkeliamas iš vidaus erdvės į lauko erdvę. Esant lietingam orui prašome  pasirūpinti apsauga nuo lietaus.

„Siekiant užtikrintį saugumą renginiuose, keičiama renginio „Principas“ vieta. Visi bilietai galios ir vieta bus priskirta renginio dieną prie durų“. Rugsėjo 27 dienos renginys iš Vilniaus universiteto tetro salės perkeliamas į Muzikinis teatras „Legendos klubas“.

Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu vitalijus@gme.lt ir jums bus suteiktas kuponas.

 

Kovo 14 d. “Principas” Jonavoje perkeliamas į spalio 13 d.

 

Kovo 17 d. Rokiškis „Principas“. perkeliamas į rugsėjo 30 d.

 

Kovo 19 d. “Principas” Telšiuose perkeliamas į rugsėjo 29 d.

 

 

Balandžio 3 d. VDU Didžioji salė, nukeltas į rugsėjo 16 d. 19 val.

 

Balandžio 5 d. VU teatro salė, nukeltas į rugsėjo 27 d. 18 val.

 

Balandžio 7 d. Klaipėdos koncertų salė, nukeltas į rugsėjo 20 d. 17 val.

 

 

Dviejų dalių komedija PRINCIPAS

Režisierė Kristina Kazlauskaitė

((pagal A. Čechovo humoreskas)

Iš principo visi turi principus. Iš principo - principai yra svarbu. Visais laikais. Buvo, yra ir, turbūt, bus. Kartais tie principai virsta absurdiškai komiškomis situacijomis ir išprovokuoja dramatiškus konfliktus. Ypač – riboti, buki, beprasmiški, ne vietoje ir ne laiku. O ten, kur prasideda žmonių santykiai, na, patys suprantate... atsiranda tinkama erdvė emocijų amplitudei – nuo meilės iki neapykantos, pavydo ir kilnumo, nuoširdumo ir pozos, esmės ir smulkmeniškumo. Ir, štai, komedija virsta tragedija...

„Bet iš principo viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, - apie savo naujausią darbą sako aktorė Kristina Kazlauskaitė. „Principas“ - jos režisūrinis bandymas į didžiąją sceną kūrybiškai perkelti ir sujungti dvi rusų klasiko Antono Čechovo vienaveiksmes humoreskas „Meška“ ir „Piršlybos“. „Gal kišu nosį ten, kur man nederėtų. Bijau, drebu, bet kišu“, - besiruošdama premjerai jaudinasi K. Kazlauskaitė.

A.Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove. „Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, - dalinasi mintimis K. Kazlauskaitė.

Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo, su šypsena!

Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai:

Andrius Kaniava,

Gediminas Storpirštis,

Redita Dominaitytė.

Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.

Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).

Būkit principingi – įsigykit bilietą ir įrodykite sau, kad sveikas humoras dar niekam nepakenkė.

 Atlikėjai:

Gediminas Storpirštis

Redita Dominaitytė

Andrius Kaniava

Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 1.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje