REČITALIS DVIEM (Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

REČITALIS DVIEM (Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas)

DANIEL CIOBANU (fortepijonas, Rumunija)

Programoje:

Maurice Ravel – „La Valse“ dviem fortepijonams

Maurice Ravel – Siuita Nr. 2 iš muzikos baletui „Dafnis ir Chlojė“ (dviem fortepijonams aranžavo Viačeslavas Griaznovas)

George Gershwin – „Žydroji rapsodija“ dviem fortepijonams (P. Geniušo aranžuotė)

 

Solo ir dviem fortepijonais muzikuoja du iškilūs, plačiai ir už savo šalies ribų žinomi pianistai: ryški Lietuvos scenų žvaigždė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Škotijos Karališkosios akademijos profesorius, Nacionalinės premijos laureatas PETRAS GENIUŠAS ir buvęs jo studentas, rumunų virtuozas DANIELIS CIOBANU. Prestižiniame Arthuro Rubinsteino konkurse Tel Avive jis pelnė sidabro medalį ir publikos prizą, grojo „Carnegie Hall“, „Elbphilharmonie“ Hamburge, „Gewandhaus“ Leipcige, „Konzerthaus“ Berlyne, Enescu festivalyje Bukarešte, rengė koncertinius turus Japonijoje, Kinijoje, Taivane, Pietų Afrikoje, Brazilijoje. „Danielis Ciobanu yra pats žymiausias iš mano buvusių mokinių, – pasakoja P. Geniušas. – Mes kartu su juo jau grojome jo vadovaujamame festivalyje, vykstančiame jo gimtajame mieste Rumunijoje. Šioje programoje norime atlikti kažką techniškai ypač sunkaus, todėl pasirinkome Maurice’o Ravelio Siuitą Nr. 2 iš muzikos baletui „Dafnis ir Chlojė“, aranžuotą fortepijoniniam duetui. O kitą to paties autoriaus kūrinį – populiarųjį „Valsą“ – abu esame groję solo, o dabar atliksime kaip duetas“, – sakė P. Geniušas. O koncerto kulminacija – klasikinę muziką ir džiazo elementus sujungianti George’o Gershwino „Žydroji rapsodija“, vienas iš populiariausių visų laikų amerikiečių koncertinių kūrinių, itin laukiamų ir Lietuvos scenose.

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu arba kt. Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).  Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje