Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai”. Poetai ateina | UNTOLD CITY

Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai”. Poetai ateina | UNTOLD CITY

Pasirodymai:

08.27

antradienis


20:00

Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai”. Poetai ateina | UNTOLD CITY

Vilnius, Vilniaus Universiteto didysis kiemas

nuo 21,00 €

„Poetai ateina“ – iš tų koncertų, kurie palieka žymę. Pavasarį vykęs Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ turas po Lietuvos miestus su naujo albumo „Poetai ateina“ programa, daugeliui tapo tikru lietuviškos poezijos atradimu. Nelikus bilietų, žmonės skambino ir rašė laiškus, su vieninteliu klausimu: o gal... gal yra bent menkiausia galimybė patekti į koncertą-spektaklį, kuriame susitinka Poezija ir Muzika.

Rugpjūčio 27 d. Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ koncertą „Poetai ateina“ rengia įstabioje Vilniaus Senamiesčio vietoje – VU didžiajame kieme. Šis, vienintelis programos parodymas po atviru dangumi, taps muzikos festivalio „Untold City“ skambiu paskutiniu akordu.

Koncertas „Poetai ateina“ – tikras įrodymas, kad mūsų kraštas yra tikrai turtingas savo poetais ir jų kūryba. „Daugelio poetų jau nebėra, tačiau jų eilės šiandien skamba, vadinasi jų poezija išlieka gyva ir tai yra mažas stebuklas“, – sako R. Kazlas. Šis spektaklis – koncertas tai – kelionė į Poeto Pasaulį.

Koncerte „Poetai ateina“ skamba: Algirdo Verbos, Roberto Danio, Vlado Šimkaus, Alvydo Valentos, Sigito Gedos, Jurgio Kunčino, Vaidoto Spudo, Tomo Arūno Rudoko, Almos Karosaitės, Antano Masionio, Valdemaro Kukulo, Henriko Čigriejaus, Antano Kalanavičiaus, Ritos Dambrauskaitės, Valdo Gedgaudo, Salio Šemerio, Juozo Erlicko eilės. Tai pat – visas muzikinis albumas „Poetai ateina“, kuriame – trylika dainų ir visų jų žodžiai taip pat – Lietuvos poetų.

Skrupulingai Rolando Kazlo parinktos eilės tarsi pačios jungiasi į vieną kūną. Ir tas kūnas maino pavidalą tapdamas tai švelniai melancholišku, tai grakščiai ironišku, tai vėl atverdamas savo giliausius sielos skaudulius. Taiklius R. Kazlo persikūnijimus papildo šešėlių teatras, kuris, kaip ir eilėraštis, tarsi jungia išorinį pasaulį su poeto kartais labai netikėtu ir sukrečiančiu vidiniu. „To negali žmogus padaryti mechaniškai: tik imdamas knygas, tekstus ir juos vieną prie kito dėdamas... Tai gali padaryti tik tas, kuris su tuo gyvena ir susigyvena“, – išklausęs koncertą, sakė dainų „Svetimas“ ir „Sutemos“ tekstų autorius poetas A. Valenta.

Koncerte R. Kazlas pasirodo su ištikimų savo „Pakeleivių“ grupe: Andriumi Daugirdu (bosinė gitara, vokalas), Jone Dambrauskaite (klavišiniai, vokalas), Audriumi Piragiu (gitara), Dainiumi Didžiuliu (gitara), Laurynu Čekeliu (klavišiniai, pučiamieji,vokalas), Žydrūnu Mockūnu (perkusija), Martynu Lukoševičiumi (mušamieji), Tomu Vaičiuliu (trimitas) ir kviestiniu pritariančiu vokalu – Žaneta Taurinskiene.

Atlikėjai:

Rolandas Kazlas (vokalas)

Jonė Dambrauskaitė (vokalas, klavišiniai)

Žaneta Taurinskienė (pritariantysis vokalas)

Laurynas Čekelis (klavišiniai, pritariantysis vokalas)

Andrius Daugirdas (bosinė gitara, pritariantysis vokalas)

Audrius Piragis (gitara)

Dainius Didžiulis (gitara)

Žydrūnas Mockūnas (perkusija)

Martynas Lukoševičius (mušamieji)

Tomas Vaičiulis (trimitas)

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kultūra visiems, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 7 val. 45 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 7 val. 45 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje