Romantizmo perlai

Romantizmo perlai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

AGNĖ STANČIKAITĖ (sopranas)

JULIJA SADAUNYKAITĖ (fortepijonas)

Programoje – kompozitorių Franz Schubert, Gabriel Fauré, Hugo Wolf, Sergej Rachmaninov dainos

Sopranas AGNĖ STANČIKAITĖ baigė Fortepijono skyrių Rietavo meno mokykloje, vidurinį ir muzikinį dainininkės išsilavinimą įgijo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje. Toliau studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Vladimiro Prudnikovo ir prof. Reginos Maciūtės klasėse).

Šiuo metu A. Stančikaitė yra Nacionalinio operos ir baleto teatro solistė-stažuotoja (pedagogė Sigutė Stonytė). Solistė aktyviai dalyvauja jaunųjų atlikėjų muzikinėje veikloje, įvairiuose meniniuose projektuose, įvairiuose LMTA renginiuose. A. Stančikaitė koncertuoja solo ir su kameriniais ansambliais ne tik didžiosiose Lietuvos scenose, tačiau savo koncertines programas yra pristačiusi Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje bei Rusijoje. Solistė yra sulaukusi pripažinimo ne tik nacionaliniuose, bet ir tarptautiniuose konkursuose: 2014 m. „XXI amžiaus menas“ konkurso I vietos laureatė, 2012 m. tarptautiniame romansų atlikėjų konkurse „Lietuvos romansiada“ solistei įteiktas diplomas už geriausią nacionalinio kompozitoriaus kūrinio interpretaciją, 2012 m. XIII Vincės Jonuškaitės-Zaunienės dainavimo konkurso I premijos laureatė, 2011 m. Respublikinio jaunųjų talentų festivalio konkurso II vietos laureatė, 2010 m. VI atvirojo regioninio jaunųjų vokalistų konkurso „Solovuška“ I vietos laureatė, 2009 m. Jaunųjų dainininkų konkursas „Vox Rotary“.

A. Stančikaitės repertuare svarbūs tiek operos, tiek oratorijos, kantatos ar dainos žanrai. Solistė nuolatos gilina bei plečia savo vokalines žinias bei kompetenciją, todėl jau keletą metų aktyviai dalyvauja tarptautinį pripažinimą pelniusių atlikėjų-pedagogų meistriškumo kursuose (Lilian Sukis, Thomas E. Bauer, Vera U. G. Scherr, Helena Kaupova, Bo Rosenkull, Jūratė Švedaitė-Waller, Gaiva Bandzinaitė, Violeta Urmanavičiūtė-Urmana, Martin Hellström), yra daugkartinė Birštono vasaros menų akademijos dalyvė. Šiuo metu jaunoji solistė intensyviai ruošiasi naujiems muzikiniams projektams.

JULIJA SADAUNYKAITĖ baigė J. Naujalio muzikos gimnaziją mokytojos-ekspertės B. Kumpikienės klasėje. Besimokydama mokykloje tapo kelių tarptautinių jaunųjų pianistų konkursų laureate, būdama šešiolikos debiutavo su simfoniniu orkestru. Mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, stažavosi Zalzburgo „Mozarteum“ universitete (prof. P. Lang klasėje). Magistrantūros studijas baigė VDU Muzikos akademijoje, dėstytojo D. Račio klasėje, ir Glazgo karališkojoje konservatorijoje, F. Pavri klasėje. Studijų metais koncertavo Lenkijoje, Švedijoje, Austrijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Maltoje. J. Sadaunykaitė buvo apdovanota Calder Ramsay prizu C. Debussy konkurse bei laimėjo antrą vietą kasmet rengiamame Galloway-Bamber konkurse Glazgo karališkojoje konservatorijoje. Kartu su violončelininke Alice Allen yra kamerinės muzikos konkurso „Dunbar-Gerber Prize“ pirmosios premijos laimėtoja. 2015 m. laimėjo „Grand Prix“ Valetos (Malta) tarptautiniame pianistų konkurse su kvietimu surengti solo rečitalį. 2016 m. laimėjo antrąją vietą Tarptautiniame A. Dvarionaitės pianistų konkurse ir dvi pirmąsias vietas (solo ir akompanavimo meno kartu su dainininke Agne Stančikaite) tarptautiniame konkurse „Art and Education in XXI century“.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ.  LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 25 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 20 min.
13,20 € 22,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 36 min.
9,60 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje