Ronald Duncan.  ABELARAS IR ELOIZA , rež. Rokas Ramanauskas

Ronald Duncan. ABELARAS IR ELOIZA , rež. Rokas Ramanauskas

Pasirodymai:

09-25

penktadienis


19:00

Ronald Duncan. ABELARAS IR ELOIZA , rež. Rokas Ramanauskas Kišeninė salė

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

Atšauktas

10-15

ketvirtadienis


19:00

Ronald Duncan. ABELARAS IR ELOIZA , rež. Rokas Ramanauskas Kišeninė salė (Spektaklis perkeliamas iš 2020 m. balandžio 1 d. 19 val.)

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

- 10 %
Išparduotas

10-28

trečiadienis


19:00

Ronald Duncan. ABELARAS IR ELOIZA , rež. Rokas Ramanauskas Kišeninė salė

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

- 10 %
nuo 12,00 €

10-30

penktadienis


19:00

Ronald Duncan. ABELARAS IR ELOIZA , rež. Rokas Ramanauskas Kišeninė salė (Spektaklis perkeliamas iš 2020 m. balandžio 23 d. 19 val.)

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

- 10 %
Išparduotas

10-30

penktadienis


19:00

Ronald Duncan. ABELARAS IR ELOIZA , rež. Rokas Ramanauskas Kišeninė salė (Spektaklis perkeliamas iš 2020 m. gegužės 29 d. 19 val.)

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

- 10 %
Išparduotas

 

Gerbiami žiūrovai,

2020 m. rugsėjo 24 ir 25 d. 19:00 skelbti spektakliai „Abelaras ir Eloiza“ neįvyks dėl aktoriaus ligos. 

        Žiūrovai, grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, gali tai padaryti toje UAB „Tiketa“ kasoje, kurioje jie buvo įsigyti. :

           2020 m. rugsėjo 24 d. (spektaklis perkeltas iš 2020 m. kovo 20 d.           19:00 val.)  bilietus gali grąžinti iki 2020 m spalio 8 d.

 2020 m. rugsėjo 25 d.  bilietus gali grąžinti iki 2020 m spalio 9 d.

Pirkusieji internetu grąžinti bilietus gali prisijungę prie savo paskyros tinklapyje www.tiketa.lt

Apgailestaujame,  balandžio 23 d., gegužės 29 d. 19 val. spektakliai „Abelaras ir Eloiza“ atšaukti dėl koronaviruso.

Maloniai prašome pasirinkti ne bilietų grąžinimą, o jų pratęsimą ir apsilankyti spektaklyje rudenį.

 

Jūsų įsigyti bilietai galios :

2020 m. balandžio 1 d. 19 val. bilietai galios 2020 m. spalio 15 d. 19 val. rodymui.

2020 m. balandžio 23 d., gegužės 29 d. 19 val. bilietai galios 2020 m. spalio 30 d. 19 val. rodymui.

Spektaklį rodysime „Menų spaustuvėje"

Jei nauja data Jums netinka, galite pasirinkti kompensacinį kuponą ir apsilankyti kitame mūsų spektaklyje už tokią sumą, kiek kainavo Jūsų bilietas.

Dėl kuponų prašome kreiptis el. paštu audra.pivoriuniene@teatras.lt arba telefonu 862068360

 

 

 

ietuvos nacionalinis dramos teatras, reaguodamas į LR Vyriausybės sprendimus dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje,

atšaukia spektaklį „Abelaras ir Eloiza“, numatytą rodyti 2020 m. balandžio 16 d. Klaipėdos dramos teatre.

 

Bilietus galite grąžinti toje kasoje, kurioje jie buvo įsigyti. Jei bilietai buvo pirkti internetu – juos galite grąžinti prisijungus prie savo paskyros www.tiketa.lt.

Pinigai bus grąžinti iki 2020 m. liepos 31 d.

 

 

 

 

 

 

 

Iš anglų kalbos išvertė Rita Kosmauskienė.

 

 

Režisierius — Rokas RAMANAUSKAS

Scenografas — Dainius LIŠKEVIČIUS

Šviesos dailininkas — Vilius VILUTIS

Režisieriaus asistentas — Mindaugas JUSČIUS

 

Vaidina: Povilas BUDRYS, Elžbieta LATĖNAITĖ

 

Eloizos ir Abelaro meilės istorija yra viena iš garsiausių, minima šalia Romeo ir Džuljetos, Tristano ir Izoldos, Orfeo ir Euridikės. Režisierius Rokas Ramanauskas siūlo kitokį požiūrį į viduramžių dramą – XII a. vienuole priversta tapti Eloiza ir dėl meilės nubaustas Abelaras savo istoriją išgyvena mūsų amžiuje. Džinsus vilkinti Eloiza savo meilę Abelarui prisipažįsta telefonu, o Abelaras vietoj popieriaus naudoja vaizdo kamerą. Dar vienas netikėtas režisieriaus sprendimas – į istoriją, perkeltą į mūsų laikus spektaklio metu gyvai reaguoja ir aktoriai: Elžbieta Latėnaitė ir Povilas Budrys. Išgyvendami tragišką Eloizos ir Abelaro meilę kartu jie diskutuoja apie moters ir vyro santykį šiais laikais, demonstruodami buitį, kurios meilės laiškuose nesimatė visais laikais.

 

„Man ta meilės istorija atrodo hipertrofuota. Joje daug rafinuotumo, saldumo. Su aktoriais svarstėme, kaip iš tikro buvo su ta meile, kiek visko slypėjo po jaudinančiais meilės laiškais. Tai vaizduojant iškyla buitis, atsiradusi repeticijų metu. Aktoriai tarsi „peršoka“ į kasdienę šiuolaikinę kalbą, šneka apie tai, kaip supranta medžiagą, ar pateisina ją, remiasi savo patirtimi, prisiminimais. O Povilo ir Elžbietos, kaip ir Eloizos ir Abelaro, patirtys ir vertybiniai prioritetai yra gana skirtingi. Tai, mano manymu, ir yra įdomiausia. Tad spektaklyje bus ir biografinių dalykų – man neįdomu dirbti tik su literatūriniu tekstu. Nagrinėjame, kuo skiriasi vaidyba, kai aktorius vaidina pjesės tekstą ir kai sako savo mintis. Analogiškai ir kuo skiriasi bendravimas meilės laiškais ir kasdienė buitis bei rutina“, – pasakoja Rokas Ramanauskas.

 

Abelaras ir Eloiza gyveno dvyliktame amžiuje. 1100-aisais metais Pjeras Abelaras išvyko į Paryžių mokytis Notre Dame mokykloje. Jis įgijo garsaus filosofo ir teologo reputaciją, todėl Notre Dame dvasininkas Fulbertas pasamdė jį auklėti dukterėčios Eloizos. Abelaras ir Eloiza įsimylėjo, slapta susituokė ir susilaukė vaiko. Tai sužinojęs Eloizos dėdė įsiuto, todėl siekdamas apsaugoti mylimąją Abelaras išsiuntė ją į vienuolyną. Fulbertas pamanė, kad taip Abelaras ketina atsikratyti jo dukterėčios ir tarnams paliepė jį iškastruoti. Abelaras tapo vienuoliu ir savo gyvenimą paskyrė mokslui. Sielvartaujanti Eloiza tapo vienuole. Nepaisant išsiskyrimo jie liko įsimylėję ir savo meilę išsakė laiškuose.

 

Jų laiškus praėjusiame amžiuje interpretavo britų rašytojas Ronaldas Duncanas, kurio kūriniu ir remiasi spektaklio režisierius Rokas Ramanauskas. Pasak jo, spektaklyje susikerta net keli skirtingi laikotarpiai: XII amžiuje nutikusi istorija, XX amžiuje išspausdinti jų meilės laiškai ir kūrėjų požiūris į tai XXI amžiuje.Renginio trukmė: 1 val. 30 min., vienos dalies.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Daugiau informacijos: www.teatras.lt

Draudžiama įsinešti: Maisto produktų, gėrimų, filmavimo ir fotografavimo kamerų.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 8 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 14 val. 42 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje