RONDO: gyvai ir iš arti!

RONDO: gyvai ir iš arti!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Po didžiausių šalies arenų šturmo ir daugiatūkstantines gerbėjų minias sutraukusių savo turo pasirodymų grupė "Rondo" jau spėjo pasiilgti erdvių, kurioje ryšys su publika – išties artimas ir ypatingas. Lietuviškosios scenos legendos sugrįžta į pramogų salę "Vakaris" kovo 17 dieną – su pavasariškai pakilia energija, savo didžiausiais hitais bei naujomis dainomis!

Ambicingas turas, kurio metu muzikantai aukštai iškėlė kartelę tiek sau, tiek visai prie išskirtinio reginio dirbusiai komandai, "Rondo" gerbėjams visoje Lietuvoje dovanojo tikrą šventę ir darsyk patvirtino: grupė yra vienas nedaugelio lietuviškosios scenos grynuolių, kurių kūryba, rodos, metams bėgant skamba tik įtaigiau, nepalikdama abejingų net visiškai skirtingų kartų atstovų. „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ – gyvai skambant šiems "Rondo" hitams šokiui turbūt nepakiltų tik akmuo! Ši muzika sukelia tikras šiltų sentimentų audras, rausvina skruostus ir žadina troškulį gyventi.

Po grandiozinių pasirodymų arenose "Vakario" salė suteiks intymesnę erdvę, prie kurio natūraliai prisitaikys ir koncerto formatas. Čia muzika ne tik aidės, ragindama palikti į šokių aikštelę. Muzika ir kalbės – kaip ir akys, kurios galės geriau įsižiūrėti, skaityti be žodžių.

Programos apimtis solidi – tai net dvi valandos gyvo skambesio, kurios netruks pralėkti drauge su Remigijumi Venslova (klavišiniai), Sergejumi Persijanovu (gitara), Robertu Mankumi (mušamieji) ir Aleksandru Ivanausku (bosinė gitara). Jie klasiški. Jie profesionalūs. Žiupsnis improvizacijos "Rondo" koncertų metu patiems muzikantams yra savaime suprantamas dalykas – nes kiekviena akimirka neša savyje kažką ypatingo, tad dviejų vienodų pasirodymų tiesiog negali būti.

Gyva, tikra ir nuoširdu. Įsileiskite pavasarį į savo širdis su "Rondo"!

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Dėl bilietų didesnėms žmonių grupėms skambinkite telefonu +370 699 03624 arba vilnius@vakaris.info

Atlikėjai:

RONDO

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka (20 min.).

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vakaras tau, MB.

Daugiau informacijos: www.vakaris.lt vilnius@vakaris.lt arba +370 699 03624.

Draudžiama įsinešti: alkoholiniai gėrimai, gėrimai stiklinėje taroje, pirotechnika, degios, sprogstamos medžiagos, narkotinės medžiagos, bet kokie ginklai ar sužaloti galintys daiktai.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 20 val. 35 min.
7,50 € 15,00 €
Pirkti
Buvusių moterų reikalai 3

Buvusių moterų reikalai 3

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Sausio 23 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 18 val. 27 min.
10,71 € 15,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje