ROYCE albumo „JUDA“ pristatymas

ROYCE albumo „JUDA“ pristatymas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Grupė “Royce” naujausią savo albumą pirmą kartą publikai pristatys Palangoje: “Tai bus didžiulė šventė visiems”

 

Laisvėjant karantinui bei šylant orams Lietuvoje daugėja ir gyvos muzikos garsų. Šalies muzikantai džiaugiasi vis labiau platėjančiomis galimybėms gyvai susitikti su klausytojais bei pristatyti naujausią savo kūrybą. Į išskirtinį koncertą po atviru dangumi liepos mėnesį kviečia ir elektroninio roko grupė “Royce”. Jo metu klaipėdiečių kompanija pirmą kartą gyvai pristatys pavasario pradžioje išleistą albumą “JUDA” bei primins savo gerbėjams, kaip gyvai skamba geriausi grupės hitai.

 

Retais, tačiau itin kokybiškais gyvais pasirodymais garsėjanti grupė “Royce” pirmąjį naujausio savo albumo pristatymo koncertą surengs liepos 1-ą dieną Palangoje, “Oldman” parko scenoje. Kaip teigė grupės vokalistas Ilja Gun, šio pasirodymo kolektyvas laukia su dideliu nekantrumu.

 

“Nors niekada nebuvome ta grupė, kuri kas mėnesį rengtų po kelis koncertus, tačiau ši pertrauka net ir mūsų standartais buvo kiek ilgoka. Tuo labiau, kad per šį laiką išleidome ir naują albumą, kurio kūrinių gyvomis interpretacijomis labai nekantraujame pasidalinti su klausytojais”, - mintimis dalinosi grupės lyderis.

 

Naujausias “Royce” albumas “JUDA” dienos šviesą išvydo kovo pradžioje ir sulaukė nemažai grupės gerbėjų pozityvių įvertinimų. Pasak Ilja, tai buvo daugiausiai susidomėjimo sulaukęs grupės albumas per visą kolektyvo gyvavimo istoriją. Todėl grupės nariai aktyviai ruošiasi ir išskirtiniam pristatymo koncertui.

 

“Norime tinkamai atsidėkoti žmonėms už parodytą dėmesį ir pagarbą mūsų naujausiam darbui. Manau, tai bus didžiulė šventė ir mums, ir publikai. Kas seka mūsų veiklą, žino, kad kiekvienam savo gyvam pasirodymui ruošiamės labai atsakingai. Tad publikai Palangoje ketiname patiekti itin kokybišką muzikinį patiekalą”, - kalbėjo “Royce” vokalistas.

 

Koncerto “Oldman” parke metu “Royce” ne tik pristatys naujausią savo kūrybą, bet ir atliks tokius jau gerbėjų pamėgtus kūrinius, kaip “Coming Home”, pagal Justino Marcinkevičiaus eiles parašytą kūrinį “Eikit žmonės”, su Lietuvos muzikos legenda Igoriu Kofu įrašytą dainą “Iš Smėlio ir Pieno” bei kitus grupės hitus.

 

Grupė “Royce”, kurią sudaro vokalistas Ilja Gun, gitaristas Karolis Žioltikovas, klavišininkas Justas Katauskis, būgnininkas Dainius Kažukauskas, bosistas Artur Mamin, pritariančioji vokalistė Kristina Jatautaitė bei gyvo garso režisierius Mindaugas Putna savo diskografijoje turi tris studijinius albumus.

 

2014 m. susibūręs kolektyvas pirmuosius veiklos metus gyvavo kaip grupės “Depeche Mode” tribute projektas. Vėliau pasuko savos kūrybos keliu ir 2016 m. pubilikai pristatė pirmąjį autorinį albumą “Black Lights”. Po dviejų metų pasirodė ir antrasis grupės studijinis darbas “Mano America”.

 

Šiemet išleistas albumas “JUDA” tapo pirmuoju pilnu grupės rinkiniu gimtąja lietuvių kalba. Be autorinių grupės tekstų, elektroninio roko rūbu albume buvo aprengtos ir Lietuvos literatūros klasikų Antano A. Jonyno, Vinco Mikolaičio-Putino bei Vytauto Mačernio eilės.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 2 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 12 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: LIKĖ, UAB

Daugiau informacijos: Royce “Facebook” puslapis Kultūrinis veiksmas jaukiausioje Palangos pievoje. Ant padėklo: muzika, kinas, kūrybinės dirbtuvės, prisipažinimai meilėje.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje