RUKI VVERH „Programa 22“

RUKI VVERH „Programa 22“

Pasirodymai:

09.28

šeštadienis


19:00

RUKI VVERH „Programa 22“

Vilnius, Siemens arena

- 20 %
nuo 28,50 €

Nespėjus nugriaudėti anšlaginiam koncertui „Ruki Vverh!“ Siemens arenoje, o Sergejus Žukovas jau nurodė ateinančio koncerto mūsų sostinėje datą. Sergejus Žukovas juda toliau ir jau 2019 metų rudenį nudžiugins grupės „Ruki Vverh!“ fanus nauja programa „22“, kurios metu grupė atliks laiko patikrintus žymius hitus. „Ruki Vverh!“ atvyksta į Vilnių rugsėjo 28 d. kartu su koncertine programa „22“!

Per visą savo gyvavimo istoriją grupė „Ruki Vverh!“ įrašė daugybę hitų, gavo nemažai apdovanojimų ir premijų, o pagal koncertų skaičių tapo lyderiu Rusijos scenoje. Praėjus daugeliui metų grupė „Ruki Vverh!“ ir toliau dovanoja žmonėms puikias emocijas ir priverčia šokti, surenka minias ištikimų fanų, dievinančių 90-ųjų ir šių dienų muziką tiek savo gimtojoje šalyje, tiek užsienio šalyse.

Tačiau svarbiausia yra tai, kad grupės „Ruki Vverh!“ koncertai išsiskiria šou, specialiomis vaizdo instaliacijomis, nerealia energetika, šokiais visoje salėje, neįkainojama galimybe grįžti į jaunystę – visa tai tik nedidelė dalis to, ką patirs žiūrovai didžiojo koncerto metu Lietuvos sostinėje.

Legendinė grupė „Ruki Vverh!“, du kartus surinkusi pilną „Olimpijskiy“ salę ir rekordinę šešiasdešimties tūkstančių žiūrovų auditoriją su savo grandioziniu šou „Ruki Vverh!“, grįžta į Vilnių su koncertu savo fanams. Gyvo garso koncerto metu skambėsiantys visų laikų šokių hitai ir visiškai naujos dainos vėl išjudins Siemens areną!

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Donato Pauliukonio įmonė.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 16 val. 54 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 8 val. 41 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje