SAKARTVELO OPEROS ŽVAIGŽDĖS – „SULIKO“

SAKARTVELO OPEROS ŽVAIGŽDĖS – „SULIKO“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

TBILISIO OPEROS IR BALETO TEATRO SOLISTŲ VOKALINIS ANSAMBLIS „SULIKO“ (Sakartvelas)

Tamaz Saginadze (tenoras)

Grigol Makharadze (tenoras)

Girogi Motsikulashvili (tenoras)

Shalva Abramashvili (tenoras-baritonas)

Ilia Datuashvili (baritonas, ansamblio vadovas)

Sulkhan Gvelesiani (baritonas)

Ivane Galuashvili (bosas-baritonas)

Gela Chakhvadze (bosas-baritonas)

Gocha Datusani (bosas)

levan Makaridze (bosas)

Irina Aivazova (koncertmeisterė)

Programoje:

kartvelų liaudies, sakralinė polifoninė, miesto folkloro bei šiuolaikinė chorinė muzika

Tautinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, lietuvių dievinamo ir išsiilgto subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas – vokalinis vyrų ansamblis „Suliko“ – atvyksta į Kauną.

Profesionalus kolektyvas „Suliko“ susibūrė 2007 m. Tbilisio valstybiniame Zacharijos Paliašvilio operos ir baleto teatre. Ansamblyje dainuoja pagrindiniai teatro solistai, kartu atliekantys operinę, chorinę, kartvelų liaudies muziką, sakralinę polifoniją bei miesto folklorą. „Suliko“ nuolat dalyvauja savo šalies vyriausybės organizuojamuose renginiuose visame Sakartvele, Operos teatro gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Tarp jų koncertinių kelionių – pasirodymai Prancūzijoje (Liono operos teatre ir Dailės muziejuje, rečitaliai Paryžiuje ir Marselyje ir kt.), Vokietijoje (Sarbriukene, Hanoveryje, Centriniame Berlyno muziejuje, taip pat diplomatinių santykių su Vokietija užmezgimo 25-mečio koncertai), tarptautiniuose festivaliuose Šveicarijoje, Izraelyje, Tunise, Armėnijoje, Latvijoje, Sakartvelo kultūros dienose Kazachstane, Ortodoksų muzikos festivalyje bei rečitaliai Estijoje, Ukrainoje, Turkijoje, Lenkijoje (Sakartvelo Nepriklausomybės dienos koncertai) ir t. t. 2017 m., pradėdama bendrus šventinius renginius, skirtus 2018-aisiais pažymėti Sakartvelo nepriklausomybės atkūrimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, Sakartvelo ambasada kartu su Seimo kultūros komitetu lapkričio mėn. Lietuvos nacionaliniame muziejuje organizavo parodą „Kartvelų tautinis kostiumas Europos šeimoje“. Parodos atidaryme kartveliškas dainas atliko ansamblis „Suliko“. O 2018 m. Vilniuje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, surengė koncertą skirtą Pirmosios demokratinės Sakartvelo Respublikos įkūrimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiams pažymėti.

Šiais metais Sakartvelo ambasada lietuviams dovanoja Sakartvelo kultūros pavasarį. Tai bus ir savotiškas Sakartvelo ambasadorės Lietuvoje Khatunos Salukvadzės atsisveikinimas su lietuviais ir su šalimi, kurioje ji gyveno ir dirbo beveik šešerius metus.

Sakartvelo kultūros pavasario metu be Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Šauliuose seniausių kartvelų dainavimo tradicijas, įtrauktas į Unesco pasaulio kultūros paveldo sąrašą, pristatančio Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistų vokalinio ansamblio „Suliko“ taip pat haute couture kūrinius autentiškoje kartveliškoje aplinkoje Vilniaus senamiestyje aukštosios mados sekėjams pristatys garsus kartvelų dizaineris, Prancūzijoje gyvenantis Irakli Nasidzė. Iškilmingai bus atidaryta ir Kartvelų gatvė Vilniuje, kuri, tikimasi, greitai taps žinomas adresas mieste ir vilniečių pamėgta gyvenimo ir laisvalaikio vieta.

Sakartvelo ambasados „Facebook“ puslapio aktyviems sekėjams bus sudaryta galimybė laimėti prizus ir pilnai pajausti Sakartvelo kultūros pavasarį Lietuvoje.

Šie metai svarbūs yra mūsų dviejų šalių santykių istorijai. 2019 m. Lietuva ir Sakartvelas mini diplomatinių santykių užmezgimo 25 metų sukaktį. Be to, minėsime ir Europos Sąjungos Rytų partnerystės 10-metį, per kurį Lietuvos ir Sakartvelo ryšiai vis intensyvėja ir stiprėja.

Koncerto partneriai:

Sakartvelo ambasada Lietuvoje

Aviakompanija „Ukrainos tarptautinės avialinijos“ (UIA)

Restoranas „Pirosmani“

„Borjomi“

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 1 val. 42 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 1 val. 42 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje