Sakralinė muzika

Sakralinė muzika

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

CHORAS „CAPPELLA CORALE VARSAVIANA“ (Lenkija)

Dirigentas ROMAN REWAKOWICZ (Lenkija)

Programa:

Mikołaj Gomółka – Lenkijos psalmyno melodijos („Viešpačiu aš pasitikiu“, „Plokite rankomis“, „Teisiojo šauksmas“, „Garsiai šlovinkite Dievą“, „Pripažinkite Viešpačiui, Dievo sūnūs“)

Wacławas iš Šamotulų – „In te Domine speravi“

Grzegorz Gerwazy Gorczycki – „Missa Paschalis“

(Kyrie; Gloria; Sanctus; Benedictus; Agnus Dei)

Wacławas iš Šamotulų – „Kristau, mūsų šviesos diena“

Wacławas iš Šamotulų – „Jau vakarėja“

Andrejs Jurjānu – „Pučia vėjas“

Bartosz Kowalski – „Sanctus“

Juliusz Łuciuk – „Padėkos Mišios“

(Viešpatie pasigailėk; Garbė Dievui aukštybėse; Tikiu; Šventas; Dievo Avinėli)

Feliks Nowowiejski – „Stabat Mater“

Vidmantas Bartulis – „Malda“ („Dovydo psalmė“)

Henryk Mikołaj Górecki – „Totus Tuus“, op. 60

Bartosz Kowalski – „Lacrimosa“

Choras „Cappella Corale Varsaviana“ įkurtas 2007 m. Jo steigėjais tapo Romanas Rewakowiczas, žinomas chorvedys ir orkestrų dirigentas, ir Małgorzata Szymanek-Piotrowska, patyrusi vadybininkė, choristė. Ansamblis subūrė įvairių epochų, istorinių laikotarpių chorinės muzikos mylėtojus. Choro nariais tapo profesionalūs muzikai – įvairių Lenkijos aukštųjų muzikos mokyklų absolventai ir studentai.

Choras Lenkijoje ir užsienyje įrašė daugybę kino filmų takelių, kuriuos kūrė tokie kompozitoriai kaip Janas A. P. Kaczmarekas (apdovanotas „Oskaru“ už geriausią kino filmo takelį), Stanisławas Syrewiczas, Michałas Lorenzas ir kiti. 2007 m. Lenkijoje vykusio Rusų kultūros sezono metu choras koncertavo Varšuvos karališkoje pilyje kartu su Rusijos valstybiniu kameriniu choru. 2008 m. gruodžio mėnesį „Cappella Corale Varsaviana“ dalyvavo Rusijoje vykusiame Lenkijos sezone, sulaukė didelio susidomėjimo Maskvoje ir Jaroslavlyje. 2009–2010 m. choras koncertavo Varšuvos chorų festivalyje „Na Królewskim Trakcie“. 2011 m. gegužės mėnesį „Cappella Corale Varsaviana“ dalyvavo Padėkos Mišiose meldžiantis už Jono Pauliaus II beatifikaciją, taip pat Michało Lorenco muzikos koncerte „Missa Magna Beatificationis“ Romoje. Choras kartu su Londono simfoniniu orkestru įrašė Michało Lorenco Lenkijos 1050-ųjų krikšto metinių proga sukomponuotą kūrinį „Przymierze“.

Choro vadovas Romanas Rewakowiczas itin domisi rytų krikščionybės muzikos tradicijomis, todėl choro repertuare yra stačiatikių muzikos, taip pat Sergejaus Rachmaninovo šedevras „Nakties vigilija“, ukrainiečių cerkvių muzika. Choras atlieka ir lenkų kompozitorių chorinės muzikos kūrinius – Stanisławo Moniuszkos, Felikso Nowowiejskio, Henryko Mikołajaus Góreckio, Juliuszo Łuciuko, Bartoszo Kowalskio ir kitų.

Koncerto programą sudaro reprezentatyvus įvairias epochas ir stilius atspindintis lenkų sakralinės a cappella muzikos rinkinys. Svečiai, pagerbdami šeimininkus, į koncerto programą įtraukė ir lietuvių kompozitoriaus Vidmanto Bartulio kūrinį.Renginio trukmė: 2 val., 1 po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 9 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 31 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje