SCENOJE – 2019 M. TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS ALEKSANDR KASHPURIN

SCENOJE – 2019 M. TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS ALEKSANDR KASHPURIN

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas

KAUNO VALSTYBINIS CHORAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Robertas Šervenikas

Solistai:

ALEKSANDR KASHPURIN (fortepijonas, Rusija)

LINA DAMBRAUSKAITĖ (sopranas)

VLADAS BAGDONAS (skaitovas)

Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Programoje:

Sergej Rachmaninov – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 3 d-moll, op. 30

César Franck – Oratorija „Išpirkimas“ („Redemption“), skiriama kompozitoriaus C. Francko 200-osioms gimimo metinėms

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Kauno filharmonijos scenoje pasirodys rusų pianistas Aleksandras Kashpurinas, klausytojų simpatijas ir aukščiausius komisijos įvertinimus pelnęs 2019 m. pabaigoje vykusiame M. K. Čiurlionio tarptautiniame pianistų konkurse, kur jis iškovojo pirmąją premiją. Nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys koncertavo daugelyje Europos šalių, taip pat Kinijoje, Mongolijoje, Maroke, jo įrašų yra išleidusi kompanija „Melodija“. Tarp naujausių šio pianisto pasiekimų – nugalėtojo prizas Prancūzijoje 2021 m. lapkričio mėn. vykusiame pianistų konkurse „Les Etoiles du Piano“. Šio vakaro koncerte A. Kashpurinas atliks S. Rachmaninovo Trečiąjį fortepijoninį koncertą – būtent su šio rusų kompozitoriaus Antruoju koncertu pianistas sukėlė ovacijas po pasirodymo M. K. Čiurlionio konkurso finale.

Antroje koncerto dalyje skambės Césaro Francko oratorija „Išpirkimas“, skiriama kompozitoriaus 200-osioms gimimo metinėms paminėti. Monumentalios prancūzų romantiko partitūros atlikimui telkiasi didžiulės lietuvių atlikėjų pajėgos: solistai Lina Dambrauskaitė ir Vladas Bagdonas bei maestro Roberto Šerveniko diriguojami du pagrindiniai šalies kolektyvai – Kauno valstybinis choras ir Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje