SCENOJE – FORTEPIJONO VIRTUOZAS HAIOU ZHANG IR MAESTRO KAI BUMANN

SCENOJE – FORTEPIJONO VIRTUOZAS HAIOU ZHANG IR MAESTRO KAI BUMANN

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas

Solistas HAIOU ZHANG (fortepijonas, Kinija-Vokietija)

Dirigentas KAI BUMANN (Vokietija)

Programoje:

Gioachino Rossini – Uvertiūra iš operos „Italė Alžyre“ („L’Italiana in Algeri“)
Wolfgang Amadeus Mozart – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 9 Es-dur, KV271 („Jeunehomme“)
Franz Schubert – Simfonija Nr. 6, C-dur, D 589

Šį vakarą su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru muzikuoja svečiai iš Vokietijos ir Kinijos – tai vokiečių batutos meistras, Lietuvos publikai puikiai pažįstamas Kai Bumannas bei Kinijoje ir Vokietijoje studijas baigęs pianistas virtuozas Haiou Zhangas, apie kurio įrašytą F. Liszto kūrinių kompaktinę plokštelę kritikai sakė, jog „dėl pianisto muzikalumo ir technikos jo kuriami paveikslai tarsi atgyja... Esu tikras, išgirdęs jį Lisztas bei Horowitzas šypsotųsi.“ Pianistas skambins vieną iš W. A. Mozarto fortepijoninių koncertų, už šio kompozitoriaus fortepijoninės kūrybos įrašą su NDR filharmonijos styginių orkestru H. Zhangas buvo nominuotas net dviejose kategorijose prestižiniuose vokiečių apdovanojimuose „Opus Klassik“.

Greta Vienos klasiko fortepijoninio opuso šio vakaro programoje – temperamentingojo italo Gioachino Rossini operos fragmentas (uvertiūra) bei austrų romantiko, lied žanro puoselėtojo Franzo Schuberto Šeštoji simfonija, kartais dar vadinama „Mažąja C-dur simfonija“, kupina subtilių gamtos vaizdų, J. Haydno stilistikai artimų nuotaikingų muzikinių temų, italų operų uvertiūras primenančių melodijų bei maršo ritmų.

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje