Šeiko šokio teatras. Premjera „Audros akis“

Šeiko šokio teatras. Premjera „Audros akis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šeiko šokio teatras

Audros akis

Šokio spektaklis

 

Spektaklis „Audros akis“ tyrinėja universalius chaoso ir tvarkos dėsnius. Tai prancūzų choreografo, Chaillot (Šajo) nacionalinio šokio teatro Prancūzijoje vadovo, Rachid Ouramdane spektaklis, sukurtas kartu su Šeiko šokio teatru. Kūrinyje choreografas pasitelkia organizuotų ir anarchiškų grupių judėjimą. R. Ouramdane įkvepia paradai, riaušės, demonstracijos bei skraidančių paukščių būriai. Taip scenoje randasi nuolat kintantys tvarkos ir chaoso paveikslai. Šie vaizdiniai, o ypač perėjimo iš vienos būsenos į kitą akimirkos, kuria paraleles su šiandienos visuomenių procesais, rezonuoja pandeminio pasaulio kontekste, o šokėjai tampa visuotinių taisyklių valdomos chaotiškos būtybės metafora. Lyg energijos šuoras, besisukantis kaleidoskopas, spektaklis įtraukia žiūrovą į beveik hipnotišką būseną – tarsi stebėtum iš debesų, perkūnijos ir lietaus besiformuojančią audros akį.

 

Rachid Ouramdane kuria meno projektus nuo 1995 m. Nuo 2010 m. iki 2015 m. dirbo teatre „Theâtre de la ville“ (Paryžius), nuo 2005 iki 2015 m. –„Bonlieu scène nationale“ (Ansi). Nuolat kviečiamas bendradarbiauti su Liono operos ir baleto teatru („Superstars“, 2006; „All around“, 2014), dirbo su Rusijos šokio trupe „Migrazia“ (rezidencija Sibire ir projektas „Intradance“ („Borscheviks... a true story...“), 2010), taip pat su trupės „Candoco Dance Company“ (Didžioji Britanija) projektu 20-mečio proga su negalią turinčiais šokėjais („Looking back“, 2011) ir kt. Rachidui Ouramdane įkūrus „L‘A“ šokio trupę, jo spektakliai remiasi darbo su kino kūrėjais ir autoriais patirtimi. 2016-2021 m. R. Ouramdane vadovavo Nacionaliniam Grenoblio šokio centrui, o nuo 2021 m. balandžio yra Chaillot nacionalinio šokio teatro vadovas. Greta kūrybinių projektų, R. Ouramdane dalyvauja tarptautinėse tiriamosiose mokymosi ir vadybos mainų dirbtuvėse Prancūzijoje, Rumunijoje, Nyderlanduose, Brazilijoje, JAV.

 

Šokio spektaklis „Audros akis“ –  Prancūzijos-Lietuvos kūrybinio bendradarbiavimo programos „KlaipėDAnse“, vykdomos nuo 2017 metų, dalis.

 

Choreografas: Rachid Ouramdane (FR)

Šviesų dizaineris: Justas Bø

Apšvietėjas: Aurelijus Davidavičius

Kompozitorius: Jean-Baptiste Julien (FR)

Šokėjai: Niels Claes, Mantas Černeckas, Oksana Griaznova, Marija Ivaškevičiūtė, Evgenij Kalachov/ Arūnas Mozūraitis, Inga Kuznecova, Marius Pinigis, Gintarė Ščavinskaitė

Teatro meno vadovė: Agnija Šeiko

Prodiuserė: Goda Giedraitytė

Produkcijos komanda: Edita Aliochno, Austėja Laurinavičiūtė, Greta Seiliūtė

Spektaklio pastatymą remia: Prancūzijos ambasada Lietuvoje, Prancūzų institutas Lietuvoje, Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė

 

Premjera: 2021 m.

Trukmė: 60 min.

Rėmėjai:

Prancūzijos ambasada Lietuvoje

https://fr.mfa.lt

Prancūzų institutas Lietuvoje

https://www.institutfrancais-lituanie.com

Lietuvos kultūros taryba

http://www.ltkt.lt/

Klaipėdos miesto savivaldybė

https://www.klaipeda.lt/ltAtlikėjai:

Choreografas: Rachid Ouramdane (FR)

Šviesų dizaineris: Justas Bø

Apšvietėjas: Aurelijus Davidavičius

Kompozitorius: Jean-Baptiste Julien (FR)

Šokėjai:

Niels Claes

Mantas Černeckas

Oksana Griaznova

Marija Ivaškevičiūtė

Evgenij Kalachov/Arūnas Mozūraitis

Inga Kuznecova

Marius Pinigis

Gintarė Ščavinskaitė

Teatro meno vadovė: Agnija Šeiko

Prodiuserė: Goda Giedraitytė

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 10 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Šeiko šokio teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: 867229267.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje