I pakopa. Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?

I pakopa. Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Statybų studijos" kviečia apsilankyti seminare

„Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ I pakopa

Trukmė: 10 - 19 val., įskaitant 1 val. pietų pertrauką.

Lektorius - įmonės, statančios ir projektuojančios individualius namus Vilniuje, teikiančios individualias konsultacijas UAB "Statybų Studijų Centras" direktorius Linas Mikaila.

Seminaro programa:

• 10-10.45 val. Investicinė dalis (kokiame rajone ir kokį namą statyti, kad būtų sukurta finansinė pridėtinė vertė, t.y. namo statybos savikaina nebūtų didesnė už namo rinkos pardavimo kainą?; pridėtinės finansinės vertės skaičiavimo skirtingos klasės rajonuose praktinis pavyzdys su rezultatais, išvados; nekilnojamas turtas (NT) kaip ilgalaikė investicija, prognozės ir faktai; kiek gali kainuoti Jūsų NT pavyzdžiui po 30 metų?; kas geriau: NT nuomotis, ar pirkti su paskola?)

• 11-11.45 ir 12-13 val. Finansinė dalis (besistatančiojo finansinių galimybių įvertinimo metodika; kaip pasitikrinti, kokią sumą galite pasiskolinti iš banko?; kaip pasitvirtinti, kad tikrai gausite reikiamą ir planuojamą gauti sumą iš banko?; kaip pasitikrinti, kokią įtaką Jūsų gyvenimo kokybei turės mokamos įmokos dydis bankui už paskolą?; kas geriau: linijinis ar anuitetinis mokėjimo metodas?; kokias palūkanas rinktis – fiksuotas ar kintamas?; kokiam laikotarpiui geriau imti paskolą: ilgesniam, ar trumpesniam?; kokius namus ir kodėl dažniausiai statosi, kokius technologinius sprendimus naudojo žmonės, pasistatę savo namus su “Statybų studijų” įmonių grupės pagalba?; struktūrizuotose lentelėse pateiksime skirtingų architektūrinių stilių namų sąmatas, paaiškinsime ne tik kodėl vienas namas kainuoja pigiau/brangiau už kitą, bet ir kitus labai svarbius skirtumus, kurie turi lemiamą įtaką žmogaus apsisprendimui kokį statytis namą, pavyzdžiui, kas geriau/pigiau: vieno, ar dviejų aukštų namas arba kokį namą statant išleisite mažiausiai pinigų, bet gausite didžiausią jo bendrąjį plotą?; pateikiami pavyzdžiai: kokie pavojai laukia žmonių, kurie naudojasi bankine paskola, neturi apyvartinių piniginių srautų plano ir nėra pasitvirtinę bendro statybos biudžeto?;)

• 13-14 val. Pietūs

• 14-14.45 ir 15-15.30 Sklypo paieška ir pirkimas (kokie sklypai Jūsų mieste yra ekonominės, vidutinės ir aukštos klasės?; trumpa miesto rajonų apžvalga; kuriuose miesto rajonuose statant namą būtų pasiekta didžiausia ilgalaikė investicinė grąža?; kaip patikrinti pardavėjo pateiktą informaciją apie sklypą?; pateiksime pavyzdžius, kokią svarbią informaciją bando nuslėpti sklypų pardavėjai; informacijos kanalų apžvalga ir efektyvus darbas su jais renkantis sklypą; informacijos sisteminimo ir analizės metodika; kaip derėtis su sklypo pardavėju?; NT brokerio svarba sandorio sėkmei; kur slypi profesionalaus brokerio sukuriama pridėtinė vertė?).

• 15.30-16 ir 16.15-16.45 val. Projektinė ir statybinė dalis (dokumentų, reikalingų statybos leidimui gauti išklotinė ir komentarai; kokių profesionalių pareigybių pagal įstatymus reikalauja namo statybos procesas, kokios yra šių pareigybių funkcijos ir įtaka namo kokybei?; architektūrinio, konstrukcinio, vidaus inžinerinių tinklų, interjero projektų svarba pastato kainai, ilgaamžiškumui, ergonomikai ir estetikai; kokią pridėtinę finansinę vertę gali sukurti namo architektas ir interjero dizaineris?; kokie galimi namo statybos vykdymo būdai, jų privalumai ir trūkumai; kiek laiko pagal praktiką užtrunka sklypo paieška ir pirkimas, namo projektavimas, statyba ir įsirengimas?).

• 17-17.45 ir 18-18.45 val. Skirtingų statybinių medžiagų ir technologinių sprendimų palyginimai kainos, ilgaamžiškumo, ergonomikos, estetikos pjūviais (mūrinių, skydinių/karkasinių, rąstinių namų privalumai ir trūkumai; skirtingų mūro blokelių, stogų, fasadų, langų skirtumai ir rekomendacijos; šildymo, rekuperacijos ir kondicionavimo sistemų pasirinkimai ir rekomendacijos; rekomendacijos kaip susidaryti vidaus apdailos medžiagų biudžetą ir jas išsirinkti)

• Atsakymai į dalyvių klausimus, diskusija.Renginio trukmė: 9 val., 15 min. pertrauka kas 45 min; 1 val. pietų pertrauka;.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Statybų studijos, MB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje