Seminaras „Nepasiduokime sistemai“

Seminaras „Nepasiduokime sistemai“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis, ,,Maksimalistinės Psichoterapijos Draugijos“ įkūrėjas koduoja asmenis, turinčius alkoholio, nikotino ir kitų priklausomybių. Šia praktika specialistas sėkmingai užsiima Didžiojoje Britanijoje, Airijoje ir Lietuvoje.

Žmonės, įgiję žalingų priklausomybių, dažnai nesuvokia jų žalos, todėl nesistengia tų priklausomybių atsikratyti, ieškoti išeities iš klampaus jų liūno. M.G.Maksimalietis ves seminarą, kuriame pateikiama informacija padės atsikratyti abejingumo pokyčiams ir įdiegs stiprų norą būti kitokiems – visados blaiviems, maksimaliai tobulinantiems savo gyvenimo kokybę.

Seminarą naudinga išklausyti visų socialinių sluoksnių, skirtingų amžiaus grupių žmonėms. Seminaro metu psichoterapeutas pristatys savo atrastą, paties iššifruotą ir ilgus metus tyrinėtą, šokiruojančią priklausomybių formavimo psichoschemą. Ši sistema, anot M.G.Maksimaliečio, naudojama globaliu mastu siekiant daryti įtaką žmonėms, formuojant tikėjimą ir taip kontroliuojant jų nuomonę, aktyvumą, netgi įpročius. Seminaras „Nepasiduokime sistemai“ gali padėti atverti akis ir padėti žmonėms suvokti tikrąsias savo vertybes. Pasak psichoterapeuto M.G. Maksimaliečio, atsisakę specifiniu būdu įdiegtų priklausomybių ir stereotipų, žmonės tampa laisvi, laimingi, budrūs ir nuolat progresuojantys.

Sužinojus, kokiu specifiniu būdu žmonėms yra diegiamos priklausomybės, galima apsisaugoti pačiam ir apsaugoti savo šeimą nuo bet kokių žalingų priklausomybių, taip pat išvengti nepalankių aplinkybių formavimosi siekiant savo tikslų ir svajonių.

Išklausę M.G.Maksimaliečio paskaitos, žmonės be didelių pastangų praranda norą vartoti alkoholį, rūkyti bei naudoti bet kokias kitas psichotropines medžiagas, kurios kamuoja ir neleidžia visavertiškai gyventi.

Seminaras „Nepasiduokime sistemai“ vyks 2016 metų vasario 6 dieną. Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos:

http://www.maksimalietis.co.uk/default.html

https://www.youtube.com/watch?v=EL68ep5_6GY

https://www.facebook.com/MGMaksimalietis-287613331259579/?fref=tsAtlikėjai:

Psichoterapiautas M.G.Maksimalietis

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Maksimalistinės Psichoterapijos Draugija, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje