SEND MY LOVE

SEND MY LOVE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KONCERTŲ CIKLAS

„NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ...“

Gruodžio 26–31 dienomis

KARINA GERMAN (vokalas)

ir

GRUPĖ

VITAS PILIS (klavišiniai)

ROBERTAS VILČINSKAS (perkusija)

MARTIN MAJOROV (gitara)

Karina German – tarptautinių konkursų laureatė, unikalaus balso ekspresyvi dainininkė, išsiskirianti iš kitų Lietuvos atlikėjų savo etninės prigimties sąlygojamu muzikiniu interpretavimu. Būdama neprastai muzikali, jausminga ir iš prigimties talentinga dainininkė, K. German labai sėkmingai pasirodė TV projekte „Lietuvos balsas“, kur pelnė tiek žiuri komisijos, tiek ir publikos simpatijas. Tai dar labiau įkvėpė jaunąją dainininkę tobulinti sceninį muzikavimą ir plėsti koncertinį repertuarą.

Šiemet K. German tapo tarptautinio konkurso-festivalio „Muzikos talentų lyga“ „Grand Prix“ laimėtoja. Šis laimėjimas buvo pelnytas ir dėsningas, nes jaunoji dainininkė išsiskyrė iš kitų profesionaliu dainavimu, sudėtinga programa ir menine interpretacija. Pasak pačios atlikėjos, dalyvavimas tarptautiniuose konkursuose ir TV projektuose įkvepia ją kūrybiškumui, skatina nuolat tobulėti, daug dirbti ir sekti pasaulines muzikos tendencijas.

Atlikėjos koncertiniame repertuare gausu spalvingų, melodingų ir visame pasaulyje žinomų dainų bei originalių kompozicijų. K. German su dideliu užsidegimu atlieka Adelės, Samo Smitho, Charlie Pucho, Shawno Mendeso, Johno Newmano, Andriaus Mamontovo ir daugelio kitų žymių kompozitorių bei atlikėjų dainas.

K. German ir grupės pasirodymai klausytojus visuomet nukelia į svajingą ir romantišką muzikos pasaulį, suteikia gyvenimo džiaugsmo ir daug pozityvių emocijų.

Šiuo metu K. German yra bene aktyviausiai koncertuojanti dainininkė jaunųjų atlikėjų tarpe. Kartu su dainininke grupėje groja žinomi Lietuvos muzikantai – klavišininkas ir elektroninių instrumentų profesionalas Vitas Pilis, perkusininkas Robertas Vilčinskas ir gitaristas Martin Majorov.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 16:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 18 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

  • Vilnius, VU botanikos sodo Vingio skyriuje
  • Liepos 18 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 17 val. 36 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje