Sezono uždarymo koncertas „Baltijos vėjas“

Sezono uždarymo koncertas „Baltijos vėjas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas MERŪNAS VITULSKIS (tenoras)

Dirigentas CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)

Programa:

M. K. Čiurlionis – Simfoninė poema „Miške“

B. Dvarionas – Daina „Žvaigždutė“

A. Raudonikis – Daina „Švelnumas“

A. Kačanauskas – Daina „Vai gražu“

J. Naujalis – „Svajonė“

G. Verdi – Operos „Nabukas“ uvertiūra

A. Khachaturian – „Valsas“

R. Leoncavallo – Arlekino serenada „O colombina“ iš operos „Pajacai“

G. Donizetti – Arija „Una furtiva lagrima“ iš operos „Meilės eleksyras“

G. Puccini – Arija „Nessun dorma“ iš operos „Turandot“

L. Denza – „Funiculi Funicula“

Garsiausias Lietuvos tenoras, dėl išskirtinio talento sulaukęs sėkmės ir Lietuvos, ir užsienio scenose, Merūnas Vitulskis ir Algimanto Treikausko vadovaujamas Kauno miesto simfoninis orkestras gegužės 11-ąją dovanoja orkestro sezono uždarymo koncertą „Baltijos vėjas“. Jame skambės žinomiausi lietuvių autorių – Juozo Naujalio, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Antano Kačanausko, Balio Dvariono, Algimanto Raudonikio ir kitų kompozitorių kūrinai. Klausytojus taip pat džiugins ir pasaulio klasikų kūryba. Orkestrui ir solistui diriguos orkestro vyriausiasis dirigentas Konstantinas Orbelianas (JAV).

„Prieš keletą metų solistas Merūnas Vitulskis su Kauno miesto simfoniniu orkestru įrašė pačią pirmąją savo plokštelę ir nuo to laiko gražus kūrybinis bendradarbiavimas tarp solisto bei orkestro tęsiasi iki šiol“, - priminė Kauno miesto simfoninio orkestro vadovas A. Treikauskas.

Gegužės 14-ąją orkestro ir solisto taip pat laukia didžiulis įvykis – koncertas Berlyno filharmonijoje.

Pasak koncertą Berlyne organizuojančios įmonės „ATM“ vadovo Alvido Tautkaus, šis koncertas rengiamas siekiant ypatingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir kartu padėkoti Vokietijai už mūsų šalies Nepriklausomybės atkūrimo akto išsaugojimą. „Šia gražia akcija norime pristatyti puikias profesines aukštumas pasiekusį Kauno miesto ir Lietuvos vardą garsinantį Kauno miesto simfoninį orkestrą bei Lietuvos pažibą – vokalistą M. Vitulskį“, - sakė A. Tautkus.

Orkestras kartu su Merūnu Vitulskiu, diriguojami maestro Konstantino Orbeliano, kviečia visus pasimėgauti šiltu ir nuoširdžiu šventiniu koncertu bei pirmiesiems išgirsti Berlyno filharmonijoje skambėsiančius kūrinius.

Tai puiki proga pabūti visiems kartu!

KMSO inf.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje