Sharp LFF taurės finalas

Sharp LFF taurės finalas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kauno Stumbras praėjusiais metais pakeitė Lietuvos futbolo žemėlapį, SHARP LFF taurės turnyre nutraukdamas Vilniaus Žalgirio šešerių metų iš eilės dominavimą.

Metai praėjo ir dabar mūsų laukia antras, ne ką mažiau intriguojantis dublis. Atsinaujinęs ir lenktynėse dėl Lietuvos A lygos čempionų titulo dalyvaujantis Žalgiris sieks revanšo ir iškovoti pirmą sezono trofėjų. Stumbras šį sezoną išsiveržė į A lygos lyderių trejetą ir sukauptą patirtį sieks panaudoti ginant taurės titulą.

Bilietai vos 3 eur. - http://bit.ly/SHARP_LFF_taure
Rungtynių dieną bilietai brangs!Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Lietuvos futbolo federacija, Asociacija.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje