Siaubo išgyvenimo žaidimas „Hangar“

Siaubo išgyvenimo žaidimas „Hangar“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Perspėjame, kad „Hangar“ yra skirtas ne silpnų nervų publikai! Šis siaubo potyris yra sukurtas suteikti dalyviams ypatingai aštrių pojūčių, kurie galėtų išmušti iš kasdienės gyvenimo rutinos ir banalybės. Jūs būsite griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos kupiną negatyvių jausmų prarają. Virš 500 kvadratinių metrų patalpos Jus izoliuos tamsoje ir vers komandą veikti po vieną arba poromis, siekiant ištrūkti. Čia laikytis būryje bus pragaištinga. Tam, kad įveiktumėte visas užduotis ir nepakliūtumėte psichiniams ligoniams į rankas, teks slapstytis ir veikti tyliai. Jei bijote fizinio kontakto bei perlipti per savo emocijas ir papulti į baisiausią košmarą - ši vieta ne Jums.Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite tel. +37063928124 arba el. paštu hangarvilnius@gmail.com

 

Dalyvių amžius
Paslauga teikiama asmenimis nuo 18 metų. Jei žaidime nori dalyvauti jaunesni asmenys (16–17 m.), privalo turėti tėvų sutikimą arba lydintį pilnametį asmenį.

 

Kita svarbi informacija
GRIEŽTAI draudžiama dalyvauti „Hangar“ žaidime, jei turite chroniškų ligų (širdies, psichikos sutrikimų, sergate astma, epilepsija, šizofrenija ar kt.), taip pat nėščioms ir žindančioms moterims.

 

Kita svarbi informacija
Paslauga teikiama surinkus 6–12 asmenų grupę (galite suburti savo komandą arba prisijungti prie mūsų organizuojamų Pavienių asmenų žaidimų).

 

Kuponas galioja
6 mėn.

 

Kuponas skirtas
2 asmenims

 

Oro sąlygos
Oro sąlygos nesvarbios, veiksmas vyksta uždaroje patalpoje.

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Paslauga teikiama visus metus.

 

Trukmė
45 min. + 15 min. pasiruošimas bei instruktažas

 

Vieta
Justiniškių g. 126, Vilnius

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Miglė Babajevienė

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje