ŠIAULIŲ RAPSODIJA KAUNUI

ŠIAULIŲ RAPSODIJA KAUNUI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

ŠIAULIŲ PUČIAMŲJŲ ORKESTRAS

Meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga

Solistai:

MEDEINĖ MICKEVIČIŪTĖ (fortepijonas)

GEDIMINAS BRŪZGA (saksofonas)

Dirigentas SIGITAS VAIČIULIONIS

Programoje:

Béla Bartók – „Rumuniški šokiai“

Dmitrij Šostakovič – Koncertas fortepijonui Nr. 2

Rafael Hernandez – „El cumbanchero“

Otto M. Schwartz –„Saxpack“

Zequinha Abreu – „Žvirblis kukurūzų miltuose“ (Tico-tico no fubá)   

George Gershwin – „Žydroji rapsodija“

 

ŠIAULIŲ PUČIAMŲJŲ ORKESTRAS įkurtas 1966 m. Stasio Jautako iniciatyva. Nuo 1970 m. orkestras yra respublikinių, vėliau Pasaulio lietuvių dainų švenčių dalyvis, per minėtas šventes vykusių konkursų prizininkas ir laureatas. Koncertuoja Šiaulių mieste ir apskrityje, dalyvauja tradiciniuose festivaliuose, respublikiniuose pučiamųjų orkestrų čempionatuose. Per savo gyvavimo metus sėkmingai koncertavo Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Olandijoje; koncertavo kartu su tarptautinių konkursų laureatais: J. Lopetaite, J. Leitaite, R. Vingru, V. Juozapaičiu ir kt. žinomais atlikėjais, parengė koncertines programas su solistais E. Sipavičiumi, M. Vitulskiu, folkloro ansambliu „Salduvė“, liaudiškos muzikos ansambliu „Saulė“, jaunimo kameriniu choru „Atžalynas“, Šiaulių berniukų ir jaunuolių choru „Dagilėlis“, su šokėjomis, taip pat bendradarbiaujama su įvairiais vidurinių mokyklų muzikiniais ansambliais, ruošiant valstybinių švenčių programas. 2021 m. Šiaulių pučiamųjų orkestras švenčia savo 55-metį.

MEDEINĖ MICKEVIČIŪTĖ nuo devynerių aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje, yra 13-os tarptautinių ir respublikinių solo bei kamerinių ansamblių konkursų laureatė. Baigė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją (mok. ekspertės Marijos Kaubrienės kl.), bakalauro diplomą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) (Jurgio Karnavičiaus kl.). Šiuo metu studijuoja Estijos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Ivari Ilja klasėje. 2018 m. su mainų programa „Erasmus+“ studijavo Belgrado menų akademijoje (prof. Vladimir Miloševič kl.). Pianistė koncertavo Latvijoje, Rusijoje, Sakartvele, Vokietijoje, Serbijoje, Maltoje, Italijoje, turėjo malonią patirtį dukart groti su Šiaulių kameriniu orkestru bei Šiaulių pučiamųjų orkestru.

2010 ir 2012 m. pianistė apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės garbės raštais už meninius pasiekimus bei Lietuvos vardo garsinimą. Ji taip pat domisi šiuolaikine akademine muzika: bendradarbiauja su LMTA Kompozicijos katedros studentais įrašinėjant naujus kūrinius, dalyvauja šiuolaikinės muzikos koncertuose ir festivaliuose solo, su elektronika ar kamerinių ansamblių sudėtyse.

GEDIMINĄ BRŪZGĄ muzika lydėjo nuo mažens. Po mokslų menų gimnazijoje Šiauliuose, saksofono atlikimo bei dirigavimo meno studijavo LMTA. Magistro studijoms grįžo į gimtuosius Šiaulius, kur taip pat pradėjo dirbti Šiaulių pučiamųjų orkestre, orkestro artistu, kiek vėliau ir orkestro dirigentu. Įsitraukė į pedagoginę veiklą, kur saksofono paslaptimis dalinasi su Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos bei Dainų muzikos mokyklos mokiniais.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 2 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje