SAMURAJAUS KNYGA

SAMURAJAUS KNYGA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Samurajaus kelionė po europietiškų vertybių labirintus

O vidų plauna tik tie, kurie nemato tikros nešvaros,

o tikra švara yra žinojimas apie vidinę nešvarą.

Jei tai žinai, būk pasiruošęs – švara kažkur šalia.

Agnius Jankevičius „Samurajaus knyga“

Boriso Dauguviečio auskaro laureato ir „Auksinio scenos kryžiaus“ nominanto Agniaus Jankevičiaus vadovaujamas sindikatas „Bad Rabbits“ jau penkis metus publiką stebina savo kontroversiškais pasirodymais. Patys „Bad Rabbits“ nariai juokauja, kad yra sezoniniai kūrėjai, šiltuoju metų laiku užsiimantys gatvės teatru, o atšalus grįžtantys po stogu.

Sindikatas save pristato kaip partizaninę opoziciją tradiciniams teatro reiškiniams. Tikslas – spektaklį paversti netikėtu reiškiniu žmonių gyvenime ir kurti ne vien uždarai teatro bendruomenei. „Bad Rabbits“ savo kūryboje nevengia politinių ir socialinių temų, kurias įpina į gatvės teatro pasirodymus. Su savo gatvės teatro spektakliais sindikatas dažniausiai svečiuojasi Slovėnijoje, kurioje turi kūrybinių partnerių. Taip pat spektaklius pamatyti galimybę turėjo Austrijos, Ispanijos ir Estijos žiūrovai.

Vieną dieną apleistame pastate „Bad Rabbits“ nariai rado keistą sąsiuvinį. Ant jo viršelio storu šriftu buvo užrašyta „Samurajaus knyga“. Patyrinėjus sąsiuvinį paaiškėjo, jog tai berniuko, vardu Tomas Lašas, dienoraštis. Sindikato nariams pavyko rasti Tomo Lašo tėvus. Susitikimas su jais padėjo suprasti daugelį dalykų, kurie iki tol vartant sąsiuvinį atrodė keisti ar absurdiški. Berniuko tėvai papasakojo, kad kartą jų sūnus parsinešė į namus knyga „Hagakure. Slaptoji samurajų knyga“. Ilgainiui jis ėmė taikyti knygos išmintį kasdieniame gyvenime, interpretuodamas savaip...

Tomas Lašas bandė gyventi pagal Samurajaus kodeksą. Šis radinys tapo tramplinu „Bad Rabbits“ narių apmąstymams: kas yra jaunas žmogus esamojo laiko kontekste, kuriame sąlyginio komforto ir abejingumo grimasos siūlo pasirinkti sotaus ir inertiško „europiečio“ kelią? O galbūt tapti dėl sėkmės pamišusiu zombiu? Kas nutinka, kai jauną žmogų ima kamuoti prasmės ilgesys?

„Kaip būdinga A. Jankevičiui, kurdamas su savo komanda jis nenutolsta nuo laikiško, socialinio teatro, pasitelkdamas praėjusių amžių Rytų filosofiją kaip formą, ją užpildo šiuolaikinio konteksto problemomis“.

Miglė Munderzbakaitė, Kamanė.lt

„Spektaklio funkcija – kviesti apmąstyti ar bent jau susimąstyti, kas mes esame čia ir dabar tėvynės ir Europos kontekste, kokiu gi pavyzdžiu reikėtų sekti jaunam žmogui, kurio posovietinė tapatybė susideda iš daugelio kontekstų ir intertekstų. Ir kodėl kartais esame bailiai“.

Deimantė Dementavičiūtė-Stankuvienė, Kamanė.lt

Sindikatas BAD RABBITS:

Režisierius – Agnius Yoda Jankevičius

Sceninis apipavidalinimas ir muzikinė sekcija – Bad Rabbits

Vaidina: MC Jurgis Marčėnas, Birutė Belada Tauterytė, Linas von Jurkštas

PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai „Žalgirio“ arenoje.

Judėjimo negalią turinčius asmenis, perkančius bilietus į spektaklius, vykstančius didžiojoje salėje, prašome apie savo dalyvavimą iš anksto informuoti teatro kasą. Taip pat įspėjame, kad teatro tualetai nėra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims.

Atlikėjai:

Sindikatas BAD RABBITS

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras.

Daugiau informacijos: www.kamerinisteatras.lt Tel.: 861262226 Iki renginio likus 14 d. bilietai brangsta..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 18 val. 38 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 38 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje