Šiuolaikinio šokio spektaklis vaikams  „Aš kaip ir tu“

Šiuolaikinio šokio spektaklis vaikams „Aš kaip ir tu“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2022 m. sausio 16 d. šiuolaikinio šokio spektakliai vaikams „Aš kaip ir tu“ perkelti į 2022 m. sausio 23 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2022 m. sausio 23 d.

DĖMESIO! Į renginį žiūrovai bus priimami tik su Galimybių pasu.

Šiuolaikinio šokio spektaklis 3-6 metų vaikams ,,Aš kaip ir tu“
Tai pirmasis Kauno šokio teatro ,,Aura“ repertuarinis spektaklis vaikams. Spektaklio veikėjai drauge su vaikais leisis į kelionę per keturis pasaulio žemynus. Čia jie išvys skirtingų tautų šokius, išgirs vaikystėje dainuotas dainas bei sekamas pasakas originalo kalba. Visi galės žaisti vaikiškus žaidimus, kurie pasirodo visur yra tokie patys. Šią idėją padiktavo tarptautinė trupės sudėtis, kurioje šiuo metu kuria menininkai iš viso pasaulio. Spektaklio kūrėjai, žiūrovams siunčia žinutę, sakydami, kad nepaisant to, kokia yra tavo odos, akių, plaukų spalva, kokia kalba tu kalbi, kuriame pasaulio krašte tu gyveni – aš kaip ir tu vaikystėje klausiau mamos pasakų, dainavau vaikiškas daineles, žaidžiau tuos pačius žaidimus ir aš kaip ir tu noriu būti draugais.

Įprastai maži vaikai tiek pasaulį, tiek meną tyrinėja ne per atstumą, o judėdami, viską liesdami, tiesiogiai patirdami, todėl spektaklyje choreografinės scenos kaitaliojamos su interaktyviais žaidimais, vaikus įtraukiant į žaidybines veiklas, leidžiant jiems būti ne tik veiksmo stebėtojais bet ir aktyviais jo dalyviais.

Spektaklį kuria aktorė, šokėja, režisierė Ieva Jackevičiūtė, šiuolaikinio šokio kelią pradėjusi prieš keliolika metų būtent ,,Auros“ teatre. Kaip pati kūrėja sako, susitikimas su teatro vadove Birute Letukaite ir laikas šiame teatre buvo pats ryškiausias kūrybinis impulsas, atvėręs kitokio meno ir jo raiškos galimybes. Tai padėjo pagrindus visiems tolimesniems kūrybiniams ieškojimams. Ieva pati augina tris vaikus, kas ir nukreipė ją imtis kūrybos patiems mažiausiems. Kūrėja režisuoja spektaklius, veda edukacijas ikimokyklinio amžiaus vaikams bei gilinasi į šią temą menų doktorantūros studijose.

Į komandą pirmą kartą šokį vaikams kurti jungiasi teatro šokėjų pora. Prieš šešerius metus iš Prancūzijos atvykusi Marine Fernandez ir trečiąjį sezoną Kaune kuriantis šokėjas iš Pietų Korėjos Heung Won Lee.

Renginys skirtas Kauno šokio teatro ,,Aura“ 40-mečiui.

Idėja, režisūra: Ieva Jackevičiūtė

Judesys, atlikimas: Heung Won Lee, Marine Fernandez

Scenografija, kostiumai: Indrė Pačėsaitė

Muzika: Matas Saladžius

Šviesos: Monika Šerstabojevaitė

Vizualas: Gie Vilkė

Koprodukcija: ,,No Shoes“ teatras

Kauno šokio teatro ,,Aura" meno vadovė – Birutė Letukaitė

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.Renginio trukmė: 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 3 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“

Daugiau informacijos: www.aura.lt Tel.: +37037202062.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje