Skamba skamba kankliai. Didysis koncertas

Skamba skamba kankliai. Didysis koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

45-asis Tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai“ kviečia į Didįjį festivalio koncertą „Linada, linagaudo“!

Koncertas nepaliks abejingų visų, kuriems rūpi jų tautiškumas ir šalies tradicijos. Specialia renginio programa organizatoriai kviečia švęsti Tautinio kostiumo metus – klausytojų ausis džiugins skambios melodijos, apdainuojančios tautinio kostiumo atsiradimo istoriją!

Po Vilniaus kongresų rūmų stogu ypatingą koncerto nuotaiką kurs vieni geriausių Vilniaus folkloro kolektyvų.

„Linada, linagaudo“ – tai puiki proga stabtelėti ir paklausti savęs: ką mūsų šaknys mums reiškia šiandien?Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus etninės kultūros centras, BĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje