SKAMBANTI BALTIJOS LAISVĖ

SKAMBANTI BALTIJOS LAISVĖ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Estijos nepriklausomybės dienai skirtas koncertas

 KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai:

DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas)

Dirigentas ERKI PEHK (Estija)

Programoje:

Ülo Krigul – Koncertas smuikui ir orkestrui „Cloudworks“ (Pasaulinė premjera)
Jean Sibelius – Koncertas smuikui ir orkestrui d-moll, op. 47.
Jaan Rääts – Koncertas kameriniam orkestrui op. 16

Šis Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas, tai dedikacija laisvei. Nes vasario 24-ąją viena iš mūsų kaimynių švenčia Nepriklausomybę. Šią dieną Estija švenčia laisvę!

Todėl Kauno miesto simfoninis orkestras kviečia nevaržomai, be jokios baimės ir draudimų, švęsti tautų bičiulystę. Šventiniame koncerte su orkestru pasirodys smuikininkė Dalia Kuznecovaitė. Prie dirigento pulto stos maestro iš Estijos Erki Pehk.

 DALIA KUZNECOVAITĖ – viena ryškiausių šiuolaikinių smuiko meistrių, jos soliniai koncertai – viso pasaulio scenose. D. Kuznecovaitė smuiku griežia nuo ketverių metų, o būdama aštuonerių jau grojo su Lietuvos kameriniu orkestru, nuo vaikystės dalyvauja prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Ir, žinoma, gali pasigirti tapusi daugelio iš jų laureate. Jaunosios smuikininkės kūrybinę biografiją taip pat puošia reikšmingi koncertai su Lietuvos bei užsienio orkestrais.

ERKI PEHK – dirigentas iš Estijos, plačiai žinomas visoje Europoje. Ne kartą dirigavo prestižiniams Senojo žemyno simfoniniams orkestrams, sukūrė gausybę operos pastatymų didžiausiuose muzikiniuose teatruose. Lietuvos publika taip pat turėjo ne vieną progą išgirsti maestro kūrybą.

Koncerto organizatorius:

KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

Tel. (8 37) 204 589

El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com

www.kaunosimfoninis.lt

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje