SKAMBANTYS PAVEIKSLAI

SKAMBANTYS PAVEIKSLAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

GABRIELĖ SUTKUTĖ (fortepijonas)

Programoje:

I d.

Joseph Haydn – Sonata h-moll, Hob. XVI:32

Leoš Janáček – Sonata fortepijonui „1. X. 1905“

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis:

Preliudas G-dur, VL 338

Preliudas Fis-dur, VL 184

Preliudas d-moll („Motule mano“), VL 340

Maurice Ravel – „Valsas“, M. 72

II d.

Vidmantas Bartulis – „Hanami“

Sergej Rachmaninov – Etiudai-paveikslai, op. 39

 

Pianistė GABRIELĖ SUTKUTĖ yra žinoma kaip muzikantė, pasižyminti stipriu temperamentu bei ,,puikia precizika ir muzikalumu“ (Rasa Murauskaitė, ,,7 meno dienos“). Ji aktyviai koncertuoja ir yra pasirodžiusi daugelyje muzikos festivalių. Pianistė koncertavo tokiose žymiose salėse, kaip „Musikhuset Aarhus“ Danijoje, „Jacqueline du Pré Music Building“ Jungtinėje Karalystėje bei Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

G. Sutkutė aktyviai koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir su įvairiais kameriniais ansambliais bei orkestrais. 2018 m. ji kartu su žymiu violončelininku Adrianu Brendeliu pasirodė Londono Karališkosios muzikos akademijos vasaros fortepijoniniame festivalyje, tais pačiais metais buvo pakviesta koncertuoti su Kauno styginiu kvartetu. 2019 m., diriguojant Modestui Pitrėnui, G. Sutkutė atliko S. Rachmaninovo 2-ąjį koncertą su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, o 2020 m. šį koncertą atliko kartu su „Grammy“ nominuotu Kauno miesto simfoniniu orkestru (dirigentas Markus Huberis).

Pianistė yra laimėjusi devyniolika tarptautinių konkursų. Už pasiekimus konkursuose ji šešis kartus buvo apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir LR Prezidento Gitano Nausėdos padėkos raštais. Muzikantė taip pat yra „Philharmonia MMSF Piano Fellowship“ stipendininkė, „Talent Unlimited“ atlikėja ir yra remiama tokių paramos fondų, kaip „The Countess of Munster Musical Trust“, „Craxton Memorial Trust“ ir „Help Musicians UK“.

G. Sutkutė tobulinosi daugelio žymių muzikantų meistriškumo kursuose. Šiuo metu ji tęsia studijas Londono Karališkojoje muzikos akademijoje, prof. Christopho Eltono klasėje.

 

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 20 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje