SKRAIDYK. LIETUVA

SKRAIDYK. LIETUVA

Pasirodymai:

03-01

pirmadienis


00:00

SKRAIDYK. LIETUVA 2021 kovo 1 d. - 2021 gegužės 31 d.

Kaunas, Kauno pilis

- 30 %
nuo 21,50 €

06-01

antradienis


00:00

SKRAIDYK. LIETUVA 2021 birželio 1 d. - 2021 rugpjūčio 30 d.

Palanga, Basanavičiaus gatvė

- 30 %
nuo 21,50 €

09-01

trečiadienis


00:00

SKRAIDYK. LIETUVA 2021 rugsėjo 1 d. - 2021 spalio 30 d.

Šiauliai, Centrinė miesto aikštė

- 30 %
nuo 21,50 €

„Culture Express“ – pirmas pasaulyje mobilus, kultūros paveldo apžvalgos skrydžio simuliatorius, vienu metu talpinantis net 60 žmonių. Šis inovatyvus ir saugus įrenginys suteiks progą vaizdingai pažvelgti į paveldo vietoves iš drono skrydžio, patiriant neišdildomus įspūdžius.

Patogiai sumodeliuota sedėjimo sistema užtikrins, jog priekyje sėdintis asmuo uždengtų kuo mažiau ekrano vaizdo, todėl lankytojai galės laisvai mėgautis skrydžio jausmu. Simuliatorius yra sandarus, garsui nepralaidus ir prisitaikantis prie besikeičiančio klimato. Nors įrenginys yra brangus, tačiau išsiskira savo specifiškumu, naujumu. Sukurtas dizainas yra išskirtinis, tačiau sukonstruotas specialiai kultūros paveldo vietovėms, prisitaikantis prie aplinkos, populiariausių lankytinų vietų.

Kadangi pagrindinis įrenginio tikslas – šviesti žmones, ši pramoga yra skirta visiems, kurie trokšta susipažinti su vaizdingiausiomis Lietuvos vietovėmis ar pajusti naujumo efektą. Svabiausi įrenginio akcentai – koncentruotas greitis, vaizdas, informacija, patirtis. O šūkis „Skraidyk! Lietuva.” sudaro įspūdį, jog pati Lietuva kviestų visus pažinti ir grožėtis ja. Tai nepelno siekiantis projektas, kurio pelnas bus skirtas tolimesniems kultūros renginiams, garsinant Lietuvą užsienyje. Visa informacija apie apžvelgiamus objektus, kuri yra pateikiama simuliuojamų skrydžių metu, yra pagrįsta Kultūros paveldo departamento duomenimis, todėl lankytojams nereikės abejoti dėl informacijos patikimumo.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Baltijos pramogų asociacija, asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje