SKRAIDYK. LIETUVA

SKRAIDYK. LIETUVA

Pasirodymai:

07-01

ketvirtadienis


00:00

SKRAIDYK. LIETUVA AKCIJA! 400 € vertės Šeimos Skrydžių PASAS - DABAR TIK 99 € ( 40 skrydžių visai šeimai)

Vilnius, Vilnius

nuo 100,20 €

SKRAIDYK. LIETUVA AKCIJA! 400 € vertės Šeimos Skrydžių PASAS - DABAR TIK 99 € ( 40 skrydžių visai šeimai).

VILNIETI! "Skraidyk. Lietuva" DOVANOJA 75% nuolaidą VIP skrydžių PASUI ŠEIMAI. Šeimos skrydžių pasų kiekis RIBOTAS. Projekto siekis Vilniuje pritraukti kuo didesnį skaičių lankytojų, jog skrydžių simuliatorius veiktų ne tik sezoniniu laikotarpiu, bet ir VISUS METUS!

ŠEIMOS SKRYDŽIŲ PASAS - 40 skrydžių visai šeimai, kuriuos galėsite išnaudoti per 6 mėn. Yra net 11 skirtingų filmų apie Lietuvą.

 SKRYDŽIŲ FILMŲ REPERTUARAS:

1. "Susipažinkime su SOSTINE" (Vilnius):

1 dalis - "Vilniaus spalvos" (trukmė: 07.32 min)

2 dalis - "Atkurk atmintį" (trukmė: 07.12 min.)

2. "Pralėkime po Kauną":

 1 dalis - "Kultūros lietus" (trukmė: 07.21 min.)

 2 dalis - "Pasimatymas Kaune" (trukmė: 07.49 min.)

3. "Pažink Lietuvos uostamiestį" (Klaipėda) (trukmė: 07.38 min.)

4. "Pažvelk į Alytų iš arčiau" (trukmė: 07.05 min.)

5. "Atraskime Lietuvos pajūrio grožį" (Palanga - Šventoji) (trukmė: 07.52 min.)

6. "Pažintinis skrydis po Dzūkiją" (Druskininkai, Trakai) (trukmė: 07.14 min.)

7. "Pažvelkime į Saulės miestą" (Šiauliai) (trukmė: 06.59 min.)

8. "Aplankykime Žemaitijos sostinę" (Telšiai) (trukmė: 07.47 min.)

9. "Kelionė po Lietuvos Vakarus"(Plungė, Kretinga) (trukmė: 07.54 min.)

10. "Lietuvos gamtos gėrybės" (Lietuvos gamta) ( trukmė: 07.03 min.)

11. "Pajusk vėjo gūsį" (Neringa -Nida, Juodkrantė, Preila) (trukmė: 7.23 min.)

„Culture Express“ – pirmas pasaulyje mobilus, kultūros paveldo apžvalgos skrydžio simuliatorius, vienu metu talpinantis net 60 žmonių. Šis inovatyvus ir saugus įrenginys suteiks progą vaizdingai pažvelgti į paveldo vietoves iš drono skrydžio, patiriant neišdildomus įspūdžius.

Patogiai sumodeliuota sedėjimo sistema užtikrins, jog priekyje sėdintis asmuo uždengtų kuo mažiau ekrano vaizdo, todėl lankytojai galės laisvai mėgautis skrydžio jausmu. Simuliatorius yra sandarus, garsui nepralaidus ir prisitaikantis prie besikeičiančio klimato. Nors įrenginys yra brangus, tačiau išsiskira savo specifiškumu, naujumu. Sukurtas dizainas yra išskirtinis, tačiau sukonstruotas specialiai kultūros paveldo vietovėms, prisitaikantis prie aplinkos, populiariausių lankytinų vietų.

Kadangi pagrindinis įrenginio tikslas – šviesti žmones, ši pramoga yra skirta visiems, kurie trokšta susipažinti su vaizdingiausiomis Lietuvos vietovėmis ar pajusti naujumo efektą. Svabiausi įrenginio akcentai – koncentruotas greitis, vaizdas, informacija, patirtis. O šūkis „Skraidyk! Lietuva.” sudaro įspūdį, jog pati Lietuva kviestų visus pažinti ir grožėtis ja. Tai nepelno siekiantis projektas, kurio pelnas bus skirtas tolimesniems kultūros renginiams, garsinant Lietuvą užsienyje. Visa informacija apie apžvelgiamus objektus, kuri yra pateikiama simuliuojamų skrydžių metu, yra pagrįsta Kultūros paveldo departamento duomenimis, todėl lankytojams nereikės abejoti dėl informacijos patikimumo.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Baltijos pramogų asociacija, asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: Maistas, gėrimai.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje