Skrydis virš gegutės lizdo (Skalvija)

Skrydis virš gegutės lizdo (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Filmo veiksmas rutuliojasi psichiatrijos ligoninėje, kurios pacientai, farširuojami medikamentais ir muštruojami aptarnaujančio personalo, pavojingai balansuoja ties žmogiškumo riba. Prižiūrimi vyriausiosios slaugės, labiau primenančios diktatorę nei slaugytoją, ligoniai kenčia neįtikėtiną psichologinį terorą ir baimę. Tačiau kai iš kalėjimo į skyrių atvežamas nusikaltėlis Redlis Makmerfis, viskas pasikeičia. Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Keno Kesey kultinį romaną (1962). Knygos ekranizacijos teises buvo įsigijęs Kirkas Douglasas. Filmą režisuoti norėjo Johnas Cassavetesas ir kt. K. Douglasas jau buvo nuleidęs rankas, bet jo sūnus aktorius Michaelas Douglasas pamėgino išjudinti kino procesą iš mirties taško. Daugiausia laiko užėmė aktorių paieška, nors pagrindiniam vaidmeniui kone iškart buvo numatytas Jackas Nicholsonas. Ne mažiau laiko užtruko surasti ir režisierių. M. Formanas Amerikos kino industrijoje buvo dar naujokas, bet garsėjo kaip nebrangiai apmokamas kino profesionalas. M. Douglasui padarė įspūdį, kad jau pirmame susitikime M. Formanas vienintelis detaliai nupasakojo filmavimo planą. Filmuojama buvo tikroje psichiatrijos ligoninėje. Aktoriai, norėdami labiau įsijausti į vaidmenį, filmavimo metu gyveno ligoninėje. (N-16)

Atlikėjai:

rež. Miloš Forman

Jack Nicholson

Louise Fletcher

William Redfield

Renginio trukmė: 2 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 11 val. 20 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 11 val. 20 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje