Šlaunų ir sėdmenų korekcija su PROSHOCK ICE

Šlaunų ir sėdmenų korekcija su PROSHOCK ICE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija šlaunims ir sėdmenims su PROSHOCK ICE

Tai yra trijų paslaugų rinkinys, įsigydami šią paslauga jums bus atliktos trys atskiros procedūros:

• Šlaunų priekinės dalies korekcija aparatu “Proshock Ice”

• Šlaunų užpakalinės dalies korekcija aparatu “Proshock Ice”

• Sėdmenų korekcija aparatu “Proshock Ice”

Kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija yra naujausia neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį ir pluoštinį celiulitą tose vietose, kur daugiausia jie kaupiasi( pilvas, šlaunys, sėdmenys, rankos, nugara, blauzdos, pasmakrė ). Proshock Ice aparatas naudoja akustinių bangų ir kriolipolizės derinį. Kriolipolizė yra neinvazinis metodas, naudojamas pašalinti riebalines ląsteles, nesukeliant žalos kitiems audiniams. Akustinės (smūginės ) bangos yra naudojamos riebalinių ląstelių skaldymui bei sutelkia dėmesį į kolageninių sutrikimų struktūrą.

! Garantuotas apčiuopiamas rezultatas po pirmosios procedūros, apimtys sumažėja 1 – 4 centimetrais, tačiau galutinis rezultatas pasimato per 15-30 dienų. Mūsų riebalinės ląstelės yra gerokai jautresnės šalčiui, nei kitos anatominės struktūros, pvz.: oda, derma, kraujagyslės, nervai ir raumenys. Kai bangos veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį, pakeičiama kolageno struktūra ir pagerėja celiulitui būdinga odos išvaizda.

Buvo atlikti tyrimai, kuriuose dalyvavo 21-62 metų amžiaus pacientai, kurio tikslas buvo stebėti naujos technikos efektus, gydant su celiulitu susijusias riebalų sankaupas, kad būtų galima įvertinti riebalų audinio pokyčius. Tyrimai parodė, kad ši nauja technika yra saugus, efektyvus, neinvazinis būdas kūno formavimui. Jis taip pat yra geriausia alternatyva pacientams, kuriems reikia pašalinti tiek nedidelį arba vidutinį riebalų ar celiulito kiekį arba nenori taikyti chirurginių kūno korekcijos procedūrų.

* Proshock Ice susideda iš 2 etapų: Šaldymo ( šalčio lipolizė) – Plokštė pirma sušaldo riebalines ląsteles, ir iš karto po to atliekama smūginių – akustinių bangų terapija, kuri sukelia ląstelių “ sprogimą” ir pasišalinimą iš organizmo per limfą. Derinant šias dvi procedūras, sunaikintos riebalines ląstelės žūsta ir per 15-30 dienų laikotarpį išvedamos per limfą. Todėl reikia gerti daug vandens norint išplauti.

Procedūra

Procedūros yra neskausmingos ir trunka 60-90 minučių, priklausomai nuo gydomosios vietos. Reikalingos 5-6 procedūros galutiniam tikslui pasiekti.

Šaldomoji lipolizė vyksta lėtais braukiamaisiais judesiais, stimuliuojanti gydomąją sritį ( temperatūra – nuo 0 iki –5 °C). Po to seka smūginis zondas, kuris kartu su laidžiu geliu naudojamas smūginei terapijai atlikti. Pakartotiną procedūrą galima atlikti tik po 15 dienų.

Po procedūros pacientai gali tęsti savo įprastą kasdieninę veiklą. Nėra jokio šalutinio poveikio. Palaikomosiosms procedūroms rekomenduojame kas 2 – 4 mėnesius pasidaryti anticeliulitinių, limfodrenažinių masažų kursą.

Pranašumai

• Ne invazinės procedūros: galima atlikti kasdieninę veiklą ir fizinius pratimus iš karto po gydymo. Be jokių adatų ar chirurginių korekcijos procedūrų.

• Neskausmingai: nejaučiama skausmo ar diskomforto procedūros metu.

• Saugus: šalčio sistema veikia tik riebalines ląsteles, nepažeidžiant kitų audinių

• Puikūs rezultatai : Pirmasis efektas matomas IŠ KARTO!Būtina išankstinė registracija
Tel.:+370 611 11 110, el. pšt.: info@masazoklinika.lt arba internetu (registracijos metu žymėkite "atsiskaityti vietoje") : https://book.treatwell.lt/salonas/masazo-klinika/

 

Kita svarbi informacija
Dėl klientų srauto rekomenduojame susiplanuoti vizitą prieš 2 savaites. Neatvykus į paslaugą ir nepranešus iš anksto, paslauga laikoma atlikta.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1 asmeniui

 

Trukmė
60 min.

 

Vieta
„Masažo Klinika“, S. Žukausko g. 21, Vilnius

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Masažo klinika, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje