Šokio, cirko ir maisto spektaklis „Viskas įskaičiuota“

Šokio, cirko ir maisto spektaklis „Viskas įskaičiuota“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nori pigiau? Riboto kiekio bilietai su nuolaida tik Pramogaukit.lt!

Į premjerą „Viskas įskaičiuota“ su sava lėkšte ir šaukštu!

Antrus metus vykstantis Žaliakalnio turgaus teatro festivalis rugsėjo 8 – 9 dienomis šokio, teatro ir maisto mylėtojus pasitiks premjera „Viskas įskaičiuota“.

„Viskas įskaičiuota“ – Žaliakalnio turguje gimęs modernaus šokio ir cirko spektaklis, vakarėjančią erdvę užpildys filosofiniais klausimais apie gyvenimą, laimės ir pilnatvės paiešką nuolat skubančiame pasaulyje. Spektaklio kulminacija - beveik šešias valandas gaminamas, lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjančio, restorano „Višta puode“ patiekalas, kuris užkariaus žiūrovų širdis savo paprastumu, o skonis nuvilnys vaikystės prisiminimais. Ten, kur viskas tikra, nuoširdu ir pagaminta su meile.

„Šiemet turguje gvildensime dažnai peršamos „gyvenimo prasmės“ idėją. Šiais laikais, jeigu neegzistuoji socialiniuose tinkluose, neegzistuoji visai: populiarių medijų pasaulis verčia nuolat būti ir egzistuoti on line. Taigi kelsime klausimą: ar gyvenime, kaip ir gero maisto gamyboje, reikia laiko, kad susiformuotų ir atsikleistų, tai kas yra svarbiausia ir tikra“, - apie spektaklio idėją pasakoja jo sumanytoja choreografė Lina Puodžiukaitė – Lanauskienė.

Pirmą kartą Lietuvoje į spektaklį žiūrovus pakviesime atsinešti savo lėkštę bei šaukštą! Galbūt ji bus auksiniu krašteliu, galbūt marginta žirneliais ar kukliomis pakalnutėmis, galbūt įtrūkusiu kraštu – lėkštės slepiančios savo dramą ir istoriją. Tūkstantį kartų įdomesnės už plastikines lėkštes, jos taps spektaklio dalimi!

„Man visą gyvenimą Žaliakalnio turgus yra vienintelis turgus, kuriame aš lankausi. Jis turi nepakartojamą dvasią. Kita vertus, restoranas – irgi yra teatras. Jeigu nori viską padaryti tobulai, turi sukurti spektaklį žmogui, negailėti laiko, užmegzti su juo santykį. Dėl to dalyvavimas festivalyje, kuris vyksta mylimame turguje, prisijungimas prie spektaklio, labai atitiko mūsų pačių filosofiją“, - pasakoja restorano „Višta puode“ direktorius Egidijus Trumpa.

Spektaklio kūrėjus įkvėpė Guy Debord knygos „Spektaklio visuomenė“ idėjos, kurioje dažnai vartojama sąvoka „viskas įtraukta“. Tai knyga padariusi didžiulę įtaką šiuolaikiniam mąstymui apie modernybę, vartotojų visuomenę ir kasdienį gyvenimą, ji neabejotinai turėjo įtakos šiuolaikiniam menui bei pasaulėžiūrai.

Spektaklyje kūrybinę komandą sudaro choreografė, šokėja, tarptautinių konkursų laureatė Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, šokėja Sigita Juraškaitė, jaunoji šiuolaikinio cirko žvaigždė Konstantinas Kosovecas.

VIETA: Žaliakalnio turgus, Zanavykų g. 25H, Kaunas

Daugiau informacijos: www.grynparkas.lt

Atlikėjai:

Sigita Juraškaitė

Konstantinas Kosovecas

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Dvimiesčio kulka, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Buvusių moterų reikalai 3

Buvusių moterų reikalai 3

  • Tauragė, Tauragės kultūros rūmai
  • Sausio 17 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
33 d. 7 val. 15 min.
10,71 € 15,30 €
Pirkti
2 dalių komiška drama „SUDIE, PONE LORENCAI“

2 dalių komiška drama „SUDIE, PONE LORENCAI“

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Sausio 17 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 10 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 6 val. 39 min.
4,02 € 6,70 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje