Šokio festivalis AURA26 / FOCO AL AIRE (Meksika) spektaklis - koncertas

Šokio festivalis AURA26 / FOCO AL AIRE (Meksika) spektaklis - koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nori pigiau? Riboto kiekio bilietai su nuolaida tik Pramogaukit.lt!

Tarptautinis šokio festivalis AURA, jau 26-tą kartą Kaune. Festivalis AURA ne tik prasminga miesto tradicija , bet ir vienas reikšmingiausių šalies kultūrinio gyvenimo įvykių. Ir šiemet festivalio scenose publikai pristatome pripažintus, inovatyvius ir egzotiškus šokio pasirodymus iš viso pasaulio. Daugiau informacijos apie festivalį www.dancefestival.lt

Šokio trupė Foco al Aire (Meksika)

PERKLAUSA NAKTIES KABARETE

Spektaklis - koncertas

„Sceniniu pastatymu atkuriami meniniai ir metaforiški vaizdiniai, naujų reikšmių priskiriant Balsui: žaidimo būdu išskiriant ypatingus, atminty išliekančius dainininkus – Balsą, ir įkūnijant jį/juos kito kūno interpretacija.

Ši virš-realybė išrengia sielas ir kūnus, kurie lieka gyvuoti tik per nesavą garsą. Dainavimas, kaip kitus stebėtojus ir aplinką trikdantis elementas, negailestingai atveria neįtikėtiną žmogaus trapumą ir ataidi jo norus.“ MsMota

Idėja ir režisūra: Marcela Sánchez Mota, Octavio Zeivy

Apšvietimas: Foco alAire, Jessica Elizondo

Kaukės: Marcela Sánchez Mota

Kostiumai: Foco alAire producciones

Video: Nicolás Chirokoff

Garsas: Foco alAire producciones

Viešieji ryšiai: Elisa Munguía

Produkcija: Foco alAire producciones / Nacionalinis kultūros ir meno fondas – FONCA / Espacio de menos a MÁS.

Atlikėjai: Inés Herrera, Marsel Toledo, Verónica Wong, Ángel Lara, César Pérez, Edgar Espinosa ir Emmanuel Fragoso.

Trukmė: 90 min.

Foco alAire producciones

„Foco alAire producciones“ (Vokietija, 1999) trupei vadovauja Marcela Sánchez Mota ir Octavio Zeivy. Trupė jau pasirodžiusi Vokietijoje, Japonijoje, Olandijoje, Meksikoje, Argentinoje.

2005 m. Meksikoje įvyko spektaklio „Ar jūs išties pasimetęs?“ premjera, po kurios trupė dalyvavo tarptautiniame festivalyje Buenos Airėse. 2016 m. du spektakliai pakviesti į tarptautinį Cervantino festivalį Guanajuate, Meksikoje. Režisieriai Marcela ir Octavio suvienijo savo patirtis ir sceninę kalbą pasiūlydami unikalių darbų, sutelkdami dėmesį į kūno interpretaciją. Jų spektakliai „Aistros idėja“, „LOS ULTRAMAR“ (2012 m. Meksikos nacionalinė premija) ir „perKLAUSA“ susilaukė išskirtinio dėmesio, pripažinimo ir kvietimų. Kiti kūrėjų pastatymai: „Stattwald“, „Durys“, „Popieriai & Nostalgijos“, „Doña punto G Neu-Lite“.

Marcelos ir Octavio kūryba laikoma kertine Meksikos scenos alternatyva.

Marcela Sánchez Mota. Sociologė, rašytoja, šokėja ir režisierė. Studijavusi klasikinį baletą ir šiuolaikinį šokį. Viena iš „Utopia Danza“ teatro (Meksika) steigėjų, ten pat ir šokusi, rašiusi ir kūrusi 10 metų. „Tanz Projekt“ (Vokietija) stipendininkė. Tyrinėjusi kūno kaukes (pagal Jacques Lecoq techniką). Laimėjusi „Fábregas“ apdovanojimą Meksikoje. Nacionalinių Meksikos laikraščių šokio skilties ir apžvalgų redaktorė. Dalyvavusi meno projektuose su Meksikos institutu Paryžiuje, 2010 m. už savo pirmąją novelę „Kita oda“ apdovanota nacionaliniu „Juan Rulfo pirmosios novelės“ prizu. Drauge su Octavio Zeivy vadovauja „Foco alAire“ trupei.

Octavio Zeivy. Po griežtų klasikinio baleto mokslų pradėjęs choreografinę karjerą daugelyje trupių. 1999 m. prisijungė prie „Folkwang Hochschule“ (Esenas, Vokietija). Vėliau įstojo į Menų institutą (HKA, Arnhemas, Olandija). 1999 m. Vokietijoje įkūrė šokio trupę „Foco alAire producciones“. 2005 m. pastatė spektaklį „Ar jūs išties pasimetęs?“. 2009 m. Tarptautiniame Buenos Aires festivalyje už spektaklį „Doña dot G Neu-Lite“ pelnė garbingąjį paminėjimą ir apdovanojimą už geriausią apšvietimą. Nominuotas už inovatyvumą ir avangardą „Premio Chilango-FMX“ (Meksika) apdovanojimuose. Spektaklis „Aistros idėja“, statytas drauge su Marcela Sánchez Mota, sulaukė išskirtinio dėmesio daugelyje scenos meno festivalių. Octavio yra Nacionalinės kūrėjų sistemos (SNCA) narys nuo 2011 m. 2012 m. drauge su Marcela pelnė Nacionalinį choreografijos apdovanojimą, o pastatymas „LOStheULTRAMAR“ pelnė Nacionalinę šokio premiją INBA-UAM-UNAM.

Ačiū, kad nevėluojate į spėktaklį.Atlikėjai:

Foco al Aire

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.aura.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 49 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 34 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje