Šokio festivalis AURA26 / KHAMBATTA šokio trupė (JAV)

Šokio festivalis AURA26 / KHAMBATTA šokio trupė (JAV)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nori pigiau? Riboto kiekio bilietai su nuolaida tik Pramogaukit.lt!

Tarptautinis šokio festivalis AURA, jau 26-tą kartą Kaune. Festivalis AURA ne tik prasminga miesto tradicija , bet ir vienas reikšmingiausių šalies kultūrinio gyvenimo įvykių. Ir šiemet festivalio scenose publikai pristatome pripažintus, inovatyvius ir egzotiškus šokio pasirodymus iš viso pasaulio. Daugiau informacijos apie festivalį www.dancefestival.lt

KHAMBATTA ŠOKIO TRUPĖ (JAV)

I dalis | Lemties aukos

Europinė premjera

„Lemties aukos“ – tai ketvirtasis iš serijos dešimties darbų, sukurtų pamečiui. Per eilę metų gimė „Dekalogas“, iš įvairių požiūrio taškų tyrinėjantis mūsų laikmečio psichologines problemas.

Spektaklyje gilinamasi į mūsų susireikšminimą ir tariamą galią, kaip būdą pridengti mūsų tuštybę ir menkumą. Ką mes slepiame ir kas atskleidžiama, kai dematerializuojasi mūsų neurotiškos pastangos suvaldyti savo likimus?

Choreografija: Cyrus Khambatta

Šokėjai: Ellen Cooper, CarliAnn Forthun, Ethan Rome ir Meredith Sallee

Muzika: Nuvole Bianche, Ludovico Einaudi, H.U.V.A. Network

Šviesos: Sara Torres

Kostiumai: Ellen Cooper ir Cyrus Khambatta

Trukmė: 35 min.

Premjera Europoje: 2016 m.

II dalis/ Tiesa ir išdavystė

„Tiesa ir išdavystė“ yra pirmasis „Dekalogo“ darbas. Spektaklis gilinasi į išdavystės momentą, kuomet mes stojame į akistatą su savo prielaidomis apie tiesą – tokią, kokios įsikibę laikomės.

Išskirtinai fiziškas, kupinas greitų judesių ir sekundinio skaičiavimo, šokis audžia užburiančią sakmę apie saugumo ieškojimą kito akyse.

„...hipnotizuojantis kūrinys kalba apie bendravimą, pažeidžiamumą ir žmonių interakciją. Penki basi, juodai apsirengę šokėjai siūbuoja, išsiriečia ar rieda grindimis. Jų įtampa apčiuopiama, paprasti prisilietimai – pripildyti elektros. Kiekvienas judesys maksimaliai ištęstas, grakščiai pereinantis į naują.“ / The Stranger

Choreografija: Cyrus Khambatta

Šokėjai: Ellen Cooper, CarliAnn Forthun, Ethan Rome, Meredith Sallee ir Sean Tomerlin.

Muzika: Hauschka, Julia Kent, Lars Horntveth

Trukmė: 35 min.

Premjera: 2013 m.

Spektaklių rėmėjai: Sietlo Menų ir kultūros reikalų biuras, „4 Culture“, „Raynier“ fondas, Glenn H. Kawasaki fondas, Paul G Allen šeimos fondas ir individualūs rėmėjai.

Khambatta šokio trupė

„Pripažinta dėl savo sekundinio tikslumo, novatoriškų partnerysčių ir atletiško judesio, Khambatta šokio trupė nagrinėja emociškai rezonansines temas, persmelktas psichologinių pustonių. Trupės darbai vertinami kaip „brandūs, sudėtingi ir preciziški.“ (The Stranger)

Cyrusas Khambatta (JAV) šokio trupę „Khambatta“ įkūrė prieš 26 metus, studijuodamas Niujorko universitete. Įsikūrę Sietle ir nuo 2001 m. tapę tarptautine gastroliuojančia šokio trupe, savo darbus jau yra pristatę tokiuose festivaliuose ir scenose, kaip Spoleto festivalis JAV, Dias de Dansa/GREC festivalis Barselonoje, Nacionalinis scenos menų centras Mumbajuje, tarptautiniai Vankuverio ir San Francisko šokio festivaliai ir daugelis kitų.

Choreografo Cyruso Khambattos darbai apkeliavo JAV, Europą, Rusiją, Lotynų Ameriką, Meksiką, Kanadą, Indiją, gavę daugybę užsakymų iš JAV ir užsienio teatrų. Pelnęs daugelį apdovanojimų, C. Khambatta šiuo metu yra Sietlo tarptautinio šokio festivalio meno vadovas. Šiais metais Kauno šokio teatras „Aura“ minėtame festivalyje rodė spektaklį „Godos“.

Daugiau informacijos apie šokio trupę: http://khambattadance.org/

Ačiū, kad nevėluojate į spektaklį.Atlikėjai:

KHAMBATTA ŠOKIO TRUPĖ

Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 1 pertrauka 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.aura.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5a
  • Sausio 23 d. 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 6 val. 13 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena
  • Sausio 23 d. 17:20 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 12 val. 28 min.
29,00 € 58,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje