Šokio festivalis AURA 25 / „4x4“: šokio ekskursija Kauno senamiestyje

Šokio festivalis AURA 25 / „4x4“: šokio ekskursija Kauno senamiestyje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Žiūrovai, lydimi patyrusio gido, leisis į kelionę po Kauno senamiestį. Netradicinėse erdvėse jų lauks keturi šokio spektakliai, kuriuose choreografai iš skirtingų pasaulio šalių pristatys savo kūrinius. Kelionė, apjungianti urbanistinę Kauno istoriją ir tarptautinį šiuolaikinį šokį, finišuos pokalbiais prie kavos su spektaklio autoriais „Senamiesčio klube“.

Anna Karen Gonzalez Huesca, Meksika / Kauno šokio teatras „Aura“

NEGRĮŽTAMAS JUDESYS

Idėja, choreografija ir atlikimas: Anna Karen Gonzalez Huesca

Muzika: Joaquin López Chas, Alejandra Paniagua (dainos tekstas – Mirtha Luz Perez Robledo „Baladė apie vieną miesto mergaitę“), Charles Chaplin (tekstas iš „Didžiojo diktatoriaus“)

Dailininkė: Clementine Blossom

Trukmė: 25 min.

Kaip reaguoti į netektį? Kaip kalbėti, kai tavo balsas atimtas?... Įtakingiausi žmonės – tiek uniformuoti, tiek eiliniai – bijo laisvos spaudos, galinčios juos apnuoginti ir atskleisti žemiausius, tamsiausius ir nežmoniškiausius jų gyvenimo užkampius. Jie dusina tautą ir virsta baisiausiu kasdieniu meksikiečių košmaru. Neteisingumas ir mirtys pritvindo mano kūną; pyktis ir skausmas tampa manifestu, ima kalbėti patys už save. Jie nori iš mūsų atimti žodžio laisvę. Tačiau gyvas, skaidrus ir nuoširdus tiesos troškimo alkis dar liko, kaip ir užfiksuoti žodžiai, judesiai ir veidai. Visa tai išliks. Niekas nėra miręs, kol gyva atmintis... O mes nepamiršime.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Andrea Costanzo Martini (Italija, Izraelis)

KAS NUTIKO TURINE?

Choreografija ir atlikimas: Andrea C. Martini

Muzika: Arvo Part, Moondog, Andrea C. Martini

Šviesos: Yoav Barel

Trukmė: 13 min.

Premjera: 2013

Andrea Costanzos Martinio 2013-ųjų solo spektaklis „Kas nutiko Turine?“ pirmą kartą parodytas tų pačių metų kovo mėnesį Štutgarto festivalyje „Tanz Solo Festival“, kur pelnė aukščiausią apdovanojimą už šokį ir choreografiją.

Kūrinyje susitelkiama į atlikėjo kūno ir paties buvimo scenoje akto santykį, kuris apibrėžiamas įtampa tarp siekio būti matomu ir nuojautos, kad esi įkalintas. Andrea siekia apčiuopti kito žvilgsnį ir šio žvilgsnio poveikį jo paties buvimui. Suvokimas, kad esi stebimas, gali teikti malonumą, tačiau jis gali ir surakinti, įkalinti vietoje, šviesoje, nepaisant stebimojo valios.

Kūrinio dramaturgija vystosi remiantis Vannos Marchi, 90-ųjų italų ikoninės telepardavimų agentės, įkvėptais tekstais.

Andrea Costanzo gimė Italijoje, iki 21 metų amžiaus mokėsi baleto, tuomet išvyko į Vokietiją, dirbti „Aalto Theater Essen“.

2006 m. jis prisijungė prie „Batshevos“ šokio trupės, o 2010 m. pradėjo šokti Švedijos „Cullberg“ baleto trupėje.

Vėliau jis grįžo į Izraelį, kur ėmėsi „Gaga“ instruktoriaus veiklos, choreografijos ir šokio Inbal Pinto ir Avshalomo Pollako trupėje.

Nuo pat jo kaip solo menininko debiuto, nemaža Andrea darbų buvo atlikta Europoje ir Izraelyje („Tropical“ 2014 m., „VoglioVoglia“ 2015 m., „Trop“ 2014m., „Cordelia“ 2015 m.).

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Israel Ismael Infante Salazar, Meksika / Kauno šokio teatras „Aura“

NEGYVENAMAS

Choreografija: Israel Ismael Infante Salazar

Atlikėjai: Israel Ismael Infante Salazar, Love Hellgren, Omer Lavie

Muzika: José Ignacio Davila

Trukmė: 25 min.

Tai, kas neturi gyvenimui reikalingų sąlygų, yra negyvenama. Kaip apgyvendinti neapgyvendinamą? Gyventi suvokiant, kad bet kada gali prarasti galią valdyti mus supantį kontekstą, būti įkalintam begalinėje mantroje. Kurti neegzistuojančias problemas, prarasti savitvardą. Leisti gyvuliškam protui valdyti mūsų veiksmus...

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

KENZO KUSUDA (Japonija, Nyderlandai)

Nyderlanduose gyvenantis japonų choreografas, šokėjas Kenzo Kusuda atskleidžia šokančio kūno poeziją. K.Kusuda perkelia žiūrovus į įsivaizduojamą pasaulį, kupiną mistiško grožio, esančio už fizinių jutimų plotmės. Paprastais kūno judesiais kone tuščioje scenoje jis atskleidžia tai, kas neregima.

Kadaise, kai dar studijavo ekonomiką ir verslo vadybą ir dalį dienos dirbdavo Tokijo žuvų turguje, K.Kusuda atrado šokį kaip savąją išraiškos formą ir kone iškart buvo pripažintas dėl itin asmeniškos ir stiprios judesio kalbos.

Nuo 1999 m., persikėlęs į Nyderlandus, K.Kusuda sukūrė daug išskirtinių, asmeniškų choreografijų ir buvo pripažintas vienu poetiškiausių choreografų olandų šokio scenoje. Daug jo darbų sukurta dirbant drauge su Hagos KORZO Production.

K.Kusudos darbai gimsta jo savitoje fantazijoje ir siekia komunikuoti su publika, pasitelkiant kiekvieno vaizduotės jėgą.

Dėl iškilusių neaiškumų dėl susitikimo vietos, skambinti tel. 861424277.Atlikėjai:

Jubiliejinio Tarptautinio šokio festivalio AURA 25 scenoje pirmą kartą Lietuvoje pristatoma Naujojo Italijos šokio platforma bei daugybė kitų pasaulio šalių šokio pasirodymų.

Renginio trukmė: 1 val.

Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 28 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 29 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: šokio spektaklis ritualas - SU(si)TIKIMAS

LOW AIR 10 FEST: šokio spektaklis ritualas - SU(si)TIKIMAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 28 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 10 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 1 val. 17 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje