Šokio festivalis AURA 25 / CHIARA BERSANI (Italija)

Šokio festivalis AURA 25 / CHIARA BERSANI (Italija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

ŠEIMOS MEDIS

Projektas „Šeimos medis“ šakojasi nuo vieno kūno. „Šeimos medyje“ kūnas tampa jungtimi tarp praeities ir dabarties, įleidžia šaknis, kurios mus sieja su pasauliu bei lieka vieninteliu mūsų protėvių ir istorijos pėdsaku. Mes esame įvykių mozaikos: rekonstruoti atmintį ir iš nuotrupų sudėlioti mūsų pačių vaizdinį galime tik per kitus, per kito žvilgsnį.

Gimiau 1984-ųjų lapkričio 9-ąją su sunkia liga – genetiniu sutrikimu, dėl kurio kaulai tampa trapesni ir sunkiau nei įprasta, formuojasi. Patyriau keletą operacijų, kurios neišvengiamai paliko pėdsakus ant mano kūno. Žvelgdama į savo randus, rekonstruoju savo autobiografiją: kiekviena žymė reiškia datą, vietą, ir konkrečią atsiminimų seką.

Per šią rekonstrukcijos kelionę žvelgdama į savo gyvenimą, tampu pagrindiniu personažu ilgame vaidinime, kurio pradžia užsimezgė mano genuose.

Nuo šio teksto prasidėjo dialogas su šokėju, choreografu Riccardo Buscariniu ir vizualiųjų menų ir performanso menininku Matteo Ramponiu.

Paprašiau jų, kad į procesą įtrauktų savo pačių kūnus, istorijas, vizijas, kurios atspindėtų mano pateiktą koncepciją ir sukurtų kūrinius remdamiesi šia idėja.

Kiekvienas mūsų pasirenka savitą kryptį tyrinėti ir dalintis vienas kito kalba ir estetika. Kiekvienas fragmentas yra kiekvieno mūsų asmeninis atsakas į pamatinę mintį.

Chiara Bersani

Choreografija: Chiara Bersani, bendradarbiaujant su Riccardo Buscarini, Matteo Ramponi

Atlikėjai: Chiara Bersani, Marco D'Agostin, Matteo Ramponi

Muzika: Paolo Persia, Sebastiano Dessanay, Mattia Bersani e Leonardo Tedeschi

Šviesos: Laura Piccioni

Trukmė: 40 min.

Premjera: 2012

Chiara Bersani

Gimė 1984 m., aktorės, performerės karjerą pradėjo 2003 metais. Iki 2007-ųjų ji mokėsi dirbdama su trupe Lenz Rifrazioni. 2007-iais pradėjo bendradarbiauti su Alessandro Sciarroniu: drauge jie įkūrė kultūrinę teatro produkcijos ir tyrimo asociaciją Corpoceleste. Šio bendradarbiavimo vaisiumi tapo spektaklis „Your Girl“, kuris 2007 metais tapo konkurso International Performance Prize finalininku ir iki šiol keliauja po didžiuosius Italijos ir Europos miestus. 2008 m. C.Bersani režisavo savo pirmąjį spektaklį „Dearest“, patekusį į konkurso Scenario Prize finalą. 2010 m. ji atrinkta dalyvauti kursuose pažengusiems profesionaliems šokėjams (kursams vadovavo Rodrigo Garcia, prodiusavo Venecijos Bienalė).

2012 m., po trejų metų studijų, gimė jos pirmasis svarbus kūrinys, šokio spektaklis „Šeimos medis“. Spektaklis laimėjo Prospettiva Danza 2011 apdovanojimą ir buvo vienu konkurso My Dream Contest finalininku. Tais pačiais metais spektaklio autorė laimėjo šiuolaikinės dramaturgijos mokyklos Urgenze stipendiją. 2013 m. C.Bersani debiutavo kaip aktorė ispanų trupės La Tristura spektaklyje „El Sur de Europa. Dias de Amor Dificiles“.

Šiais metais pasirodys ir C.Bersani debiutas kino režisierės vaidmenyje – bus pristatytas jos pirmasis filmas „Miracle Blade“.

Gavusi Movin'up stipendiją, 2015 m., ji turėjo galimybę kaip kūrybinio proceso stebėtoja dalyvauti paskutiniame choreografo Jérôme'o Belo spektaklyje „Gala“. Ji taip pat vadovavo šio spektaklio pastatymo Venecijos bienalėje (2014) ir Dro (2015) italų šokėjų atrankai ir trenažui. 2015 m. rugsėjį Chiara Bersani atliks vieną pagrindinių vaidmenų trupės Babilonia Teatri spektaklyje „David è morto“.

2011 m. kūrėja laimėjo nacionalinį apdovanojimą Prospettiva Danza Teatro Padujoje (Italija).Renginio trukmė: 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 9 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 54 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje