Šokio festivalis AURA 25 / IZRAELIO ŠOKIO VAKARAS

Šokio festivalis AURA 25 / IZRAELIO ŠOKIO VAKARAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

BŪNA IŠIMČIŲ

Dueto bandymai suartėti ir patiriamos nesėkmės scenoje skleidžiasi įvairiomis variacijomis. Tai labai asmeniškas ir kartu universalus dviejų žmonių portretas.

Premjera įvyko 2015 m. kovą Nyderlanduose, Hagos Korzo teatre.

„…tai nykstantis traukos ir atotrankos žaidimas, primenantis du jaunus trapius ir kiek nerangius paukščius, kurie dar neįvaldę poravimosi šokio.“

De Volkskrant

Choreografija: Tom Weinberger

Atlikėjai: Tom Weinberger, Milena Twiehaus

Muzika: Amos Ben-Tal

Šviesos: Tom Weinberger

Trukmė: 20 min.

Premjera: 2015

Tomas Weinbergeris

Gimė 1987 m. Izraelyje. 2005 m., baigęs Amal meno ir mokslo mokyklą, jis prisijungė prie Batsheva Ensemble. Nuo 2008 iki 2010 jis šoko šioje šokio trupėje, kurioje dirbo drauge su Ohadu Naharinu ir Sharon Eyal. 2012 m. pradėjo dirbti kaip laisvai samdomas šokėjas, bendradarbiavo su Baraku Marshallu, taip pat su Vašingtono Company E, kur padėjo pastatyti Ohado Naharino ir Sharon Eyal kūrinį ir dirbo repeticijų vadovu. Tomas buvo vienas naujojo Sharon Eyal projekto L-E-V steigėjų. Savo ruožtu jis šokio Gioteburgo balete, choreografų Peeping Tomo, Marie Chouinard ir Alexo Eckmano spektakliuose. Jis buvo kviestinis atlikėjas Michaelo Keegano Dolano Fabulous Beast šokio teatre (2013), taip pat Batshevos šokio trupėje (2014) ir Forsyth Company trupėje (2015). Pastaruosius aštuonerius metus jis dirba Gagos šokio technikos mokytoju, o Gagos ir Ohado Naharino repertuaro mokė įvairiose mokyklose, kaip kad Nyderlando šokio teatro vasaros programoje (2010-2014), San Francisko šokio konservatorijoje, Taipėjaus nacionaliniame meno universitete ir Monrealio Springboard Dans.

Tomas dirba ir choreografu, kurti jis pradėjo dalyvaudamas Batsheva Dancers Create dar tuomet, kai šoko trupėje. 2014 m. už savo darbą „Nemek“ laimėjo apdovanojimą tarptautiniame International Solo Tanz Theater festivalyje. Spektaklis rodytas turnė metu Vokietijoje ir Brazilijoje.

Milena Twiehaus

Gimė 1984 m. Vokietijoje. Baigusi mokslus Karališkojoje Olandijos konservatorijoje ir Juilliard mokykloje Niujorke, ji kelerius metus dirbo laisvai samdoma šokėja įvairiose Europos trupėse, vėliau –Batsheva Ensemble Tel Avive. Palikusi Izraelį, ji vėl ėmėsi šokti su įvairiais choreografais Europoje, tarp kurių – Itamaras Serussis, Amosas Ben-Talis ir Emanuelis Gatas. Be to, Milena dalyvauja kolektyvo OFF Projects veikloje.

<<<-->>>

Idan Sharabi & Dancers (Izraelis)

MŪSŲ

Choreografija ir garsas: Idan Sharabi

Muzika: Joni Mitchell, įrašai – I.Sharabi

Atlikėjai: Dor Mamalia, Idan Sharabi

Trukmė: 25 min.

Premjera: 2014

Pastaruosius penkerius metus savo choreografijos darbuose tyrinėjau „Namų“ sąvokos reikšmę. Neseniai pradėjau klausinėti žmonių: „Ką tau reiškia namai?“, „Iš kur tu?“, „Kur tu gyveni?“, „Ar dabar jautiesi namuose?“ Visi pašnekovai namus apibūdino skirtingai, atverdami galybę papildomų koncepcijų – kilmės, identiteto, visuomenės, kūno ir daugelio kitų – aptarimui. Supratau, kad žmonės save suvokia kaip savo namų atspindį, taigi kaip kalbą, šeimą, profesiją, turtą, traumas, meilę ir t.t. Pradėjęs kūrybinį procesą drauge su Dor, šių klausimų paklausiau ir jo. Po pokalbio suvokiau turįs rasti mums naujus namus. „Mūsų“ (angl. Ours) mums tapo nedidele galimybe rasti bendrus namus ir nedelsiant pasidalinti jais su publika.

„Idan Sharabi & Dancers“ 2014 m. buvo įteiktas Izraelio kultūros ministerijos apdovanojimas už geriausią pasirodymą.

Izraelio kultūros ministerijos komisijos sprendimas:

„Tai neeiliniai šokėjai. Jie pasižymi įspūdinga ir jaudinančia fizine percepcija, muzikalumu ir išskirtiniais judėjimo gebėjimais. Akivaizdu, kad Idano Sharabio judesio kalba, susidedanti iš greitai atliekamų smulkių judesių, pasitelkiant stulbinančią dinamiką, giliai įaugusi į jų kūnus. Tai stipri ir įspūdinga trupė, scenoje atliekantis išskirtinės kokybės pasirodymus.“

Idan Sharabi & Dancers

„Idan Sharabi & Dancers“ susibūrė 2012 m. rudenį. 2014 metų kovą trupė surengė turnė per Olandiją, Kanadą, Italiją ir Vokietiją.

Trupė laimėjo pirmąsias vietas už choreografiją CICC7 ir Hanoverio tarptautiniame choreografijos konkurse, taip pat gavo Izraelio kultūros ministerijos apdovanojimą už geriausią 2014 m. pasirodymą. Šiuo metu trupė ruošiasi turnė, kurios metu yra pakviesti šokti per CICC8 atidarymo iškilmes, taip pat Kopenhagos vasaros šokio festivalį Danijoje, Vignale Monferrato festivalyje Turine (Italijoje), Sziget festivalyje Budapešte (Vengrijoje), Operaestate festivalyje Veneto regione, Grapoje (Italijoje), Dance Umbrella Londone (Jungtinė Karalystė) ir Otavos nacionaliniame meno centre (Kanadoje).

Idanas Sharabis

Idanas Sharabis gimė Izraelyje 1984 metais. Jis baigė Thelmos Yellin ir Juilliard mokyklą prieš pradėdamas šokti NDT ir „Batshevos“ šokio trupėje. Jį pakvietė kurti NDT Upcoming Choreographers ir 2010, ir 2015 metais, jam suteikti Zeraspe 2006, CICC 2012 ir 2014, Mahol Shalem 2013, bei 2014– ųjų metų Hanoverio tarptautinio choreografijos konkurso apdovanojimai.

2011– 2016 I. Sharabį pakvietė kurti ir darbuotis trupė „Kibbutz“, Izraelio baletas, Izraelio opera, Ženevos B.J., NND, ZDT, EBBC, DDT, Karališkasis Danijos baletas, Čilės baletas ir Liucernos baletas. 2012 m. I. Sharabį American Express išrinko vienu iš devynių perspektyvių jaunųjų Izraelio menininkų. Tų pačių metų rugsėjį jis įkūrė savo trupę.

Visus šiuos metus I.Sharabis dėstė ir kūrė Hamburgo šiuolaikinio šokio mokykloje, Gioteburgo baleto akademijoje, Alvino Ailey mokykloje, Italijos šokio aljance, Monrealio Springboard Dance ir kitose. I.Sharabį remia American Express TYP Project, Izraelio kultūros ministerija, Izraelio festivalis, Suzanne Dellal, Bikurey Ha'Itim, AICF, Izraelio opera, Juilliard mokyklos rėmėjai ir Izraelio organizacijos šokio biblioteka.

www.idansharabi.comRenginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 16 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 1 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje