Šokio festivalis AURA 25 / johannes wieland (Vokietija)

Šokio festivalis AURA 25 / johannes wieland (Vokietija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

johannes wieland

darwintodarwin

pasaulinė premjera

mes apgyvendiname šį per septynis milijonus metų evoliucionavusį kūną. jis mus priima ir suteikia vietą mūsų buvimui. bandyti iššifruoti senąją fizinę ir emocinę būtį – pavojinga užduotis: mūsų išlikimą šiandien užtikrinančių išteklių šaknys siekia kur kas giliau, nei mūsų ramus buvimas, nei mūsų bandymas išsaugoti veidą. tie ištekliai – pirmykščiai.

mes net nenutuokiame, kas iš tiesų vyksta su mumis – esame instinktų vergai, matome tai, ką matyti norime, norime žinoti tik tiek, kiek sužinoti viliamės. tiesa, evoliucionuojame, tačiau niekur nepabėgsime. esame pirmykščiai, išgyvenimas – svarbiausias mūsų siekis, reprodukcija – privalomybė. čarlzas buvo visiškai teisus!

pastatymas ir choreografija: johannes wieland

muzika: this will destroy you, pan american ir kiti

kostiumai: carla jordao, pin-chich chen

šokėjai: maria giovanna delle donne, gotautė kalmatavičiūtė, lena rabe, geraldine rosteius, safet mistele, evangelos poulinas

trukmė: 60 min.

johannesas wielandas

pirmasis johanneso wielando šokio mokytojas buvo ellys gregor berlyne. baigęs meno bakalaurą amsterdamo meno mokykloje, karjerą jis tęsė vokietijoje: valstybiniame teatre brunsvike, vėliau – berlyno nacionalinėje operoje. pastarojoje jis dirbo su daugeliu kviestinių choreografų, tarp jų – joma uotinen, rolandu petitu, maurice'u béjart'u. netrukus wielandas perėjo dirbti į m.béjart'o baletą lozanoje kaip pagrindinis šokėjas ir leidosi į dažnus turne su trupe. subrendęs radikaliam pokyčiui, wielandas persikėlė į niujorką, čia gavo nyu tisch meno mokyklos stipendiją ir 2002 m. apsigynė šiuolaikinio šokio ir choreografijos magistro laipsnį.

tais pačiais metais įkurta jo vardo trupė debiutavo joyce teatre soho rajone su spektakliu „tomorrow“. anna kisselgoff, new york times reporterė, spektaklį apibūdino kaip „įspūdingą santykių tyrimą“, tačiau tai buvo tik pirmasis iš daugybės pribloškiančiai stiprių, atžarių, keistų wielando kūrinių, kuriuos jis kūrė savo trupei. žurnalas dance jį pažymėjo kaip vieną iš dvidešimt penkių, privalomų pamatyti 2003 m. nuo tada jis susilaukė audringo palaikymo ir laimėjo nemaža prestižinių apdovanojimų.

nuo 2006 m. wielandas ne tik vadovauja savo trupei, jam paskirtas kaselio (vokietija) valstybinio teatro šokio trupės meno direktoriaus ir choreografo postas. wielandas kviečiamas kaip viešintis choreografas ir mokytojas į šokio mokyklas ir trupes įvairiose europos ir šiaurės amerikos šalyse, taip pat yra ėjęs trupės paradigm (niujorkas) direktorių pareigas. wielando nuolatinė gyvenamoji vieta – jungtinės valstijos, tad savo laiką jis dalija tarp niujorko ir vokietijos.

„darwintodarwin“ – pirmoji j.wielando, kaip laisvai samdomo choreografo europoje, produkcija. spektaklio premjera bus parodyta kaune.

Johannesas Wielandas Lietuvos publikai pažįstamas iš darbų su „Auros“ trupe: 2006 m. spektaklio „Užrištomis akimis“, 2011 m. projekto su Kauno bienale „Melancholijos dėžutė“, 2013 m. adaptacijos teatro scenai „Melancholijos dėžutė“; buvusi „Auros“ šokėja Gotautė Kalmatavičiūtė jau metus šoka jo trupėje Kaselyje.

www.johanneswieland.org



Renginio trukmė: 1 val.

Asmenys iki 15 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 5 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 50 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje