Šokio festivalis AURA 25 / SILVIA GRIBAUDI (Italija)

Šokio festivalis AURA 25 / SILVIA GRIBAUDI (Italija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Perkant bilietus į abu spalio 7 dienos spektaklius (Virgilio sieni "Sonate Bach" ir Silvia Gribaudi "Kokį amžių vaidini?") - kaina 25.00 eurai.

Perkant bilietus į abu spalio 7 dienos spektaklius (Virgilio sieni "Sonate Bach" ir Silvia Gribaudi "Kokį amžių vaidini?") studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems, šokio profesionalams pateikus pažymėjimą - kaina 18.00 eurų.

Silvia Gribaudi (Italija)

KOKĮ AMŽIŲ VAIDINI?

Amžiaus reliatyvumas

Spektaklis „Kokį amžių vaidini?“ yra tuštumos ir pilnumo valsas. Mumyse telpa skirtingi amžiaus tarpsniai: praeitis, dabartis, ateities projekcija. Mes paliekame įspaudus laike ir laikas juos palieka mumyse. Ar laikui pasiduosime, ar pulsime jį? Ar baiminsimės mirties, ar susitaikysime, kad viskas – nuolatinė tėkmė? (Giulia Galvan)

Pagrindinių veikėjų pora ant scenos atsineša savo asmeninius pasakojimus ir ragina publiką drauge su jais žengti į aibę vaizdinių, nuo Renesanso iki šių dienų, intensyviai keliaujant žmogaus kūnu kažkur tarp sapno ir tikrovės.

Performatyvus tyrimas laužo klasikinį požiūrį į performansą. Jis atveria fragmentuotą dialogą tarp realybės ir idealo, klasikos ir modernumo, formos ir turinio, netobulumo ir griežto rėmo, dekadanso ir tobulybės. Komiška virtuoziškumo improvizacija poetiškai perteikia gyvenimo link niekur idėją. Performanse bjaurumas atskleidžiamas kaip įrankis atverti stereotipams nepaklūstančiam grožį.

Šokio spektaklio pagrindu tampa trapumas. Įsivaizduokite trapią smuiko stygą, kuri bet kuriuo dialogo tarp atlikėjų ir publikos akimirksniu gali suskambėti tobulai intonuota ar visiškai priešingai, tačiau bet kuriuo atveju – gyvai. Visa tai trumpai apibrėžia Silvios Gribaudi kūrinio pristatomą „Būk savo amžiaus“ koncepciją: nuolatinis netobulumas, kuris galiausiai ir yra viso gyvenimo grožis. Per amžino gyvybės rato nuo gimimo iki mirties vaizdinius, vengiant klišių, siekiama aktyvaus ir tiesioginio santykio su publika.

Domenico'as Santonicolas:

„Praradau regą, prastai girdžiu, mano širdis muša vis tankiau, balsas vis tykesnis, rankos vis labiau sugrubusios, tačiau mano siela ir mano troškimai yra aistringesni, nei lig šiol.“

Silvia Gribaudi

„Priešnuodis yra ironija.“

Rogeris Salas laikraštyje El Pais rašo :

„Silvia Gribaudi – išskirtinė menininkė, kultivuojanti bjaurumo estetiką ir aštrų humorą; efektingas jos sudėjimas neabejotinai išskirią ją iš daugumos.“

Choreografija: Silvia Gribaudi

Atlikėjai: Silvia Gribaudi, Domenico Santonicola

Dramaturgijos asistentė: Giulia Galvan

Muzika: Alessio Rossato, Rockets Fall on Rocket Falls-Amar, Bryant, Cawdron, Efrim, Norsola, Pezzente, Tellier-Craig, Trudea ir Estro Armonico Concerto N.1- Antonio Vivaldi

Garsas: Paolo Calzavara

Šviesos: Leonardo Benetollo

Produkcija: Act Your Age 2013 – Europos bendrijos iniciatyva, skatinanti pažvelgti į senstantį kūną per šokio meną. Remiama ES programos „Kultūra 2007-2015“.

Trukmė: 30 min.

Premjera: 2014

Silvia Gribaudi

Apdovanota tiek publikos, tiek žiuri prizais už spektaklį „A corpo libero“ (2009), viena iš Aerowaves Dance Across Europe (2010) finalininkų, Premio Equilibrio (2013) finalininkė.

Ji dalyvavo daugybėje nacionalinių ir tarptautinių festivalių, tarp jų ir Venecijos Bienalėje „Ground 0“ 2009 m. ir Edinburgo „Fringe Festival“ (2012). Ji bendradarbiavo su Izraelio choreografu Sharonu Fridmanu ir iniciavo Art in Action žmogaus teisių projektus drauge su Anna Piratti.

Domenico'as Santonicolas

Savo aistrą šokiui Domenico'as atrado tarnaudamas Italijos kariuomenėje, įpusėjęs trečiąją dešimtį ir praktikuodamasis laisvalaikiu.

Tuomet tapo profesionaliu šokėju ir dirba su keliomis šokio trupėmis Italijoje ir užsienyje. Be įvairių šokio trupių, jis dirba ir privačioje bei visuomeninėje televizijoje Italijoje bei BBC, taip pat dalyvauja teatro bei eksperimentinėje veikloje kaip atlikėjas ir kaip mimas.

www.silviagribaudi.comRenginio trukmė: 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje