Šokio festivalis AURA 25 / VERSILIADANZA (Italija)

Šokio festivalis AURA 25 / VERSILIADANZA (Italija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Giulio D‘Anna | Versiliadanza | Fattoria Vittadini (Italija)

OOOOOOO (IT)

„OOOOOOOO“ sukūręs aštuoniems atlikėjams iš įvairių šalių, Giulio D'Annas pristato „OOOOOOO (IT)“, itališką homoniminio projekto, tapusio „Anticorpi XL Collabor Action 2013“ laureatu, versiją. Kurti nesėkmingų santykių ir jų griuvėsių tema choreografą įkvėpė „Nutrūkusių santykių muziejus“ Zagrebe. Spektaklyje panaudojami atlikėjų gyvenimo aprašymai (CV) ir Italijos statistika. Atlikėjų prašoma žodžiu ir veiksmu išreikšti nutrūkusių (meilės) santykių atsiminimus ir patirtis. Troškimas pasidalinti asmeniniais atsiminimais, kvestionuoti ribą, kuria tarsi atribojami priimtini ir privatūs dalykai, tapo serija gyvųjų dokumentų, atskleidžiančių emocijas, kurioms išreikšti žodžių nepakanka. „OOOOOOO (IT)“ – tai jaunų suaugusiųjų jausmų veidrodis. Tai tarsi postmodernus miuziklas, kuriuo siekiama akimirkai suteikti galimybę identifikuotis ir reflektuoti.

Idėja, režisūra ir choreografija: Giulio D'Anna

Bendraautoriai ir atlikėjai: Mattia Agatiello, Chiara Ameglio, Cesare Benedetti, Noemi Bresciani, Maura Di Vietri, Riccardo Olivier, Francesca Penzo (Fattoria Vittadini)

Vokalo repetitorius: Marcello Zempt

Režisieriaus asistentė ir prodiuserė: Agnese Rosati

Muzika: Gerardo Agatiello, Gabriele Bonometti

Šviesos: Grace Morales Suso

Trukmė: 75 min.

Premjera: 2013

Giulio D‘Annas

Giulio D'Annas yra choreografas, autorius, režisierius. Jis buvo pakviestas į šokio festivalius Equilibrio Romoje, Nederlandse DansDagen Mastrichte (NL), Springdance Utrechte (NL) ir kitus. 2011 m. Romoje jis apdovanotas Premio Equilibrio prizu ir paskirtas Nyderlandų choreografijos scenos atstovu tarptautiniame rezidencijų projekte ChoreoRoam Europa 2011. 2012 m. jis buvo apdovanotas Dioraphte prizu ir Danza&Danza apžvalgininkų paskelbtas Kylančiu menininku. 2013 m. Nyderlanduose jis apdovanotas Dansdagen Maastricht prizu. Nuo 2012 m. jis bendradarbiauja su Versiliadanza, rengiant ir vykdant visus projektus Italijoje.

Versiliadanza

Tai profesionali šokio trupė, reziduojanti Cantieri Florida teatre ir vienijanti menininkus, savo kūrybine produkcija ir organizuojamais šiuolaikinio meno ir šokio renginiais skatinančius šokio ir choreografijos srities tyrimus, dėstančius ir atliekančius įvairių meno sričių (šokio, muzikos, literatūros, kino, vizualiųjų menų) tyrimus.Versiliadanza bendradarbiavo su pripažintais menininkais: Antonio Tabucchiu, Susanne Linke, Ursu Dietrichu, Bobu Wilsonu; taip pat su festivaliais ir institucijomis: La Versaliana festivaliu, Tarptautiniu Andrejaus Tarkovskio institutu, Fabbrica Europa festivaliu, Rencontres Chorégraphiques Internationales de Bagnolet Seine Saint Denis festivaliu ir kt.

Fattoria Vittadini

„Fattoria Vittadini“ yra labai nevienalytė ir universali grupė, prisiderinanti prie kalbų įvairovės. Trupė bendradarbiavo su tokiais žinomais vardais kaip Lucinda Childs, Yasmeena Godder, Ariella Vidach, Virgilio Sieni, Alessandro Certini, Jeanas Claude Penchenatas (Théatre du Soleil) and Maria Consagra, dalyvavo svarbiuose renginiuose ir festivaliuose: Šokio bienalėje, TorinoDanza, MilanOltre, Pasaulių festivalyje, Ravenna, Fabbrica Europa, A-Genre (Tel Avive), A Tisser Automne (Paryžiuje), Diversia (Rusijoje).

www.versiliadanza.it

http://www.fattoriavittadini.it/

http://www.giuliodanna.comRenginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 28 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 47 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: šokio spektaklis ritualas - SU(si)TIKIMAS

LOW AIR 10 FEST: šokio spektaklis ritualas - SU(si)TIKIMAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 28 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 10 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 1 val. 35 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje