Šokio festivalis AURA 26 /   L-E-V | Sharon Eyal & Gai Behar  (Izraelis)

Šokio festivalis AURA 26 / L-E-V | Sharon Eyal & Gai Behar (Izraelis)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nori pigiau? Riboto kiekio bilietai su nuolaida tik Pramogaukit.lt!

BILIETAI BRANGS SPALIO 1 D.

Tarptautinis šokio festivalis AURA, jau 26-tą kartą Kaune. Festivalis AURA ne tik prasminga miesto tradicija , bet ir vienas reikšmingiausių šalies kultūrinio gyvenimo įvykių. Ir šiemet festivalio scenose publikai pristatome pripažintus, inovatyvius ir egzotiškus šokio pasirodymus iš viso pasaulio. Daugiau informacijos apie festivalį www.dancefestival.lt

L-E-V | Sharon Eyal & Gai Behar (Izraelis)

SARA

„Sara“ – lyg perlas iš lobio, lyg brangenybių dėžutė, kvepianti praeitimi, bet juntama naujai. Dėžutė negali būti atverta iki galo, nes išnyks kerai. Baltam perregimam perlui trūksta spalvų, bet tik todėl jis ir yra perlas. „Sara“ – minimalistinė, švelni, jautri ir jaučianti, kietaširdė ir senamadiška tuo pat metu. Juntame jos santūrumą bandant pasinaudoti minimumu ir maksimumu. Ji neleidžia nutolti, traukia arčiau širdies ir pratrūksta lyg lietaus debesis į meilės dulkes.

Kiaulė žudikė

„Kiaulė žudikė“ – nuostabi pažintis su trupės L-E-V kūrybinės mitologijos šaknimis, leidžianti žvilgtelėti ten, kur užgimė viena grupės krypčių, su jai būdinga minimalistine išraiška, šimtaprocentiniu sąžiningumu ir bekompromisiu fiziškumu.

Susiduriame su švelnia siela ant žlugimo ribos. Vienintelis jai likęs instinktas yra nužudyti tai, kas brangiausia ir numirti. Muzikinis Ori Lichtik koliažas tampa neatskiriama spektaklio dalimi.

Kūrėjai: Sharon Eyal | Gai Behar

Garso atlikėjas: Ori Lichtik

Šviesos: Avi Yona Bueno (Bambi)

Kostiumai: Odelia Arnold

Partneriai: Rebecca Hytting | Gon Biran | Sharon Eyal | Gai Behar

Šokėjai: Leo Lerus, Gon Biran, Keren Lurie Pardes, Mariko Kakizaki, Darren Devaney

Techninis vadovas: Alon Cohen

Kelionių vadybininkė: Keren Gdalyhau Malki

Agentūra: Menno Plukker Theatre Agent, Inc.

Bendra trukmė: 60 min.

L-E-V | Sharon Eyal – Gai Behar

Nuo 2006 m. kūrybinis Sharon Eyal ir Gai Behar duetas ryškiai skamba meno bendruomenėje. Jie kuria nenutrūkstantį kritikų pripažintų darbų srautą su šokio trupe „Batsheva“ ir kitomis žymiomis šokio trupėmis visame pasaulyje. L-E-V yra judviejų bendradarbiavimo kulminacija, nenutrūkstamai skambant originaliai Ori Lichtik muzikai, lydimai nuožmiai judančių šokėjų su išraiškingu tikslumu.

„L-E-V“ minta naujomis technologijoms, nepastebimai įlieja jas į tarpdisciplininį pastatymą, kuris gali būti rodomas tiek techno klube, tiek operos teatre. Unikalios išraiškos „L-E-V“, emocionaliai supintas iš judesio, muzikos, šviesos, mados ir technologijos, pritraukia platų publikos ir kūrėjų spektrą. Trupė išsiskiria meninių sprendimų ir judesio unikalumu visame šokio pasaulio kontekste.

Sharon Eyal – gimusi Jeruzalėje, nuo 1990 iki 2008 m. šokusi šokio trupėje „Batsheva“, kur pradėjo ir choreografės karjerą. 2003-2004 m. ji ėjo trupės „Batsheva“ meno vadovės pareigas, 2005-2012 m. dirbo trupės choreografe.

Nuo 2009 m. Eyal pradėjo kurti ir kitoms pasaulinėms šokio trupėms: „Carte Blanche Dance“ (Norvegija), „Hubbard Street Dance Chicago“ (JAV), „Tanzcompagnie Oldenburg“ (Vokietija).

2013 m. Sharon drauge su ilgamečiu partneriu Gai Beharu įkūrė „L-E-V“.

Paskutinė jų premjera – „Juoda be pavadinimo“, Geteborgo operos šokio trupei (Švedija).

Sharon yra pelniusi daugybę apdovanojimų, tarp kurių ir 2004 m. Kultūros ministerijos apdovanojimas jauniesiems šokio kūrėjams bei 2009 m. „Landau“ prizas šokio kategorijoje. Nuo 2008 m. ją remia Izraelio kultūrinio meistriškumo fondas.

Gai Beharas nuo 1999 iki 2005 m. darbavosi su nemaža dalimi Tel Avivo naktinės scenos projektų kaip vakarėlių organizatorius ir multidisciplininio meno renginių kuratorius.

Bendradarbiavimas su Sharon prasidėjo 2005 m., kai Gai prisijungė prie „Bertolinos“ statymo.

Spektaklio „Kiaulė žudikė“ video klipas: https://vimeo.com/112107888

Ačiū, kad nevėluojate į spektaklį.Atlikėjai:

L-E-V | Sharon Eyal & Gai Behar

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.aura.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje