Šokio festivalis AURA 26 / P.Korėjos šokio vakaras

Šokio festivalis AURA 26 / P.Korėjos šokio vakaras

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Tarptautinis šokio festivalis AURA, jau 26-tą kartą Kaune. Festivalis AURA ne tik prasminga miesto tradicija , bet ir vienas reikšmingiausių šalies kultūrinio gyvenimo įvykių. Ir šiemet festivalio scenose publikai pristatome pripažintus, inovatyvius ir egzotiškus šokio pasirodymus iš viso pasaulio. Daugiau informacijos apie festivalį www.dancefestival.lt

PIETŲ KORĖJOS ŠOKIO VAKARAS

Keturi Pietų Korėjos konkursinių programų favoritų spektakliai.

JOSEPH KIM (Pietų Korėja)

GOM-BANG-YI-TEOT-DA

Trupė „Namsadang“, kurią sudaro atlikėjai, kilę iš žemiausių Joseon dinastijos palikuonių sluoksnių, keliauja su savo pasirodymais iš kaimo į kaimą, turėdami aukštesniosios Yangban dinastijos leidimą.

Ironiškai pasivadinę Gom-bang-yi-teot-da – „Turintys teisę pasirodyti“, varžomi padėties visuomenėje, tačiau nepasiduodantys likimui, Namsadang linksmai dalinasi savo liūdesiu ir džiaugsmu.

Choreografija ir atlikimas: Joseph Kim

Muzika: Jacob Cooper

Trukmė: 11 min.

Premjera: 2015

Joseph Kim

Gimęs Busane, nuo14 metų pradėjo mokytis b-boy, hip-hop šokio stilių. Būdamas 18 metų jis pradėjo choreografijos studijas Nacionalinio Korėjos universiteto Menų fakultete, o savo magistro studijoms pasirinko šiuolaikinį šokį.

Šoko ir dirbo Nacionalinėje Korėjos šiuolaikinio šokio kompanijoje, Pierre Rigalo „Derniere minute“ trupėje, menų centre „Dancing Trees“, dalyvavo įvairiuose televizijos, dokumentikos ir muzikiniuose projektuose.

Josephas Kimas savo judesio filosofiją apibūdina kaip neatskiriamą kovos menų ir gydančios magijos ryšį: „Studijavau judesį, siekdamas atverti savo sąmoningumą. Judesys nėra tik judesys. Jis ateina iš proto, sielos, todėl vidinė laisvė ypač svarbi.“

Spektaklio video klipas: https://vimeo.com/162353907

MAHOLRA šokio trupė (Pietų Korėja)

PRA:EIVIS

2015 m. spektaklis „Pra:eivis“ pelnė didįjį prizą grupinio šokio kategorijoje tarptautiniame Seulo choreografijos festivalyje.

Gyvename patirdami susitikimų ir išsiskyrimų. Paskutinio išsiskyrimo metu patirsime didžiausią liūdesį, mūsų gyvenimo ir likimo brandintą sielvartą, kylantį iš artimų santykių, konfliktų, pasikartojančių jausmų ir nepermaldaujamai bėgančio laiko. Keliautojai susitinka laike, tekančiame tai lėtai, tai greitai, keliauja laiku su tais, su kuriais juo dalinasi. Klausosi, atjaučia vieni kitus ir gyvena kartu, bet skirtingame laike. Jie meldžiasi, myli, žada ieškodami pamirštų susitikimų. Keliautojai ir žmonės, gyvenantys toli nuo namų, plaukia keliu lyg upe, visi tikėdamiesi naujos pradžios.

Choreografija: Jae Seung Kim

Choreografo asistentas: Jang Yun Na

Šokėjai: Jae Seung Kim, Hye Jung Lee, Go Woon Lee, Cho Seung Yeol

Muzika: Lee Aram, Hwang Min Wang, Sung Si Young, Yeo Seong Ryong

Muzikos vadovas: Lee Aram

Trukmė: 30 min.

Premjera: 2015 m.

Jae Seung Kim

Jae Seung Kimas baigė šokio studijas Korėjos nacionaliniame menų universitete, kur įgijo ir vaizduojamosios dailės bakalauro bei magistro laipsnius. Dankooko universitete jis baigė doktorantūrą. Garsus šokėjas bei kylantis choreografas išsiskiria neįprastomis šokio technikomis, apimančiomis modernųjį ir tradicinį šokį. Jo choreografiniai darbai, susiję su tradiciniu korėjiečių šokiu, įgauna vis didesnį pripažinimą. Būdamas vykdantysis kompanijos „Maholra“ direktorius, jis pristatė intriguojančių choreografinių bandymų, tarp jų „Corea Ura“, „Išgyventi“, „Maldininkas“, „Honpuri“ ir „Džentelmenas“.

Menininkas apdovanotas aukso medaliu 37-jame „Dong-A Dance“ konkurse Seule ir 2011 m. atrinktas dalyvauti Atlikimo menininkų ugdymo programoje kylantiems choreografams, remiamoje Korėjos menų tarybos (ArKo).

„Maholra“ hebrajų kalba reiškia „šokantys prieš Dievą“. Sąvoka įvardija apsisprendimą niekada nepamiršti šokio esmės, šaknų ir visada vertinti, kurti, šokti su tokiu nuolankumu, lyg šokant prieš Dievą.

Trupė daug jėgų skyrė Korėjos šokio estetinei išraiškai, kaip ir autorinio Korėjos šokio spektaklių platinimui.

Daugiau informacijos apie šokio trupę: www.facebook.com/MaholraCompany

GOBLINŲ PARTIJA (Pietų Korėja)

DROVUMAS

Kas jis? Ar aš jį pažįstu? Kodėl jis su manimi sveikinasi? Dažniausiai žmonės manęs neperpranta, kai būnu su akiniais. Ar jis – mano artimas pažįstamas? Turėčiau pasikeisti akinius į kitus, su raginiais rėmeliais. Nors šie akiniai ir praversdavo maskuojantis, jie nebeveikia. Vis dėlto, man palengvėjo. Pasisveikinęs jis išeina. Jei apkabintų klausdamas „Kaip tau sekėsi?“, mano drėgnos akys imtų tankiai mirksėti.

Mano elgesys taptų nerangus. Iš nepatogumo liežuvis imtų greitai judėti, pripildydamas burną seilių. Atrodo, kad kiekviena mano kūno dalis šaiposi iš mano pastangų užbaigti šį pokalbį. Žmogus, stovintis prieš mane, palaikytų mane nevykėliu. Man vis dar skausminga brautis per žmones. Vietoj to, kad praplėsčiau savo perspektyvą, verčiau praplėsiu skrandį, leisdamas sau pasimėgauti kinišku maistu. Šūdas.

Choreografija: Jin Ho Lim, Kyung Gu Lee, Kyung Min Ji

Atlikimas: Kyung Min Ji

Muzika: Ludovico Einaudi, Yoon Seung Cho

Trukmė: 20 min.

Premjera: 2015

Goblinų partija

Užkerėti žmonės su neįprasta jėga ir gebėjimais linksminasi krėsdami šunybes ir nepadoriai elgdamiesi. Pagal korėjiečių tradiciją monstras, goblinas yra „Goblinų partijos“, pasirodančios šalyje ir užsienyje, simbolis nuo pat trupės susibūrimo 2007 m.

„Goblinų partiją“ sudaro menininkai, patys kuriantys choreografiją ir šokantys. Kompanija skiria daug dėmesio bendravimui su publika, siekdama praplėsiantį jos akiratį.

JUNG IN LEE (Pietų Korėja)

ODA(s)

Ištiesusi prakaituotą delną reikalauju artumo. Negaliu jo nelaikyti net ir pilama šalto prakaito dėl šio užtrukusio nepatogaus kontakto. Tuoj užsimerksiu.

Nuo painių kasdienių pojūčių iki isteriškų jausmų.

Neplanuotas nenutrūkstantis ryšys, akimirkos nepatogumas ir nuo šio jausmo pastirusios juslės.

Ar šokiu galima išreikšti periferinius nervus?

Paremta mano pačios patirtimi.

Choreografija ir atlikimas: Jung In Lee

Gyva muzika: Dae Heung Lee

Apšvietimas: Ju Won Park

Judesio asistentas: Seung Ju Lee

Trukmė: 17 min.

Premjera: 2015

Jung In Lee

Jung In Lee baigė bakalauro ir magistro studijas Kyung Hee universitete ir kūrė daug įvairių asmeninių projektų, bendradarbiavo su nacionalinėmis ir tarptautinėmis trupėmis.

2010 m. persikėlė į Berlyną, kur dirbo su tokiais choreografais kaip Meredith Nadler, Javieras Sanchezas. 2011 m. po jungtinio projekto „Vidutinis atsakymo greitis“, daugiausiai šoko Rytų Europoje, o taip pat bendradarbiavo su Bulgarijos menininkais.

2013 m. Korėjos meno tarybos atrinkta į tarptautinę meno rezidenciją, ji vedė kūrybines dirbtuves, atliko judesio tyrinėjimus Sofijoje ir Tel Avive. Nuo 2014 m. dirbo Korėjos Nacionalinėje šiuolaikinio šokio kompanijoje ir kaip nepriklausoma menininkė, taip pat dėstė Korėjos Chung Nam ir Sporto universitetuose. Prisidėjo prie tarptautinių ryšių vystymo dalyvaudama vykdomajame Šiuolaikinio šokio platinimo komitete.

2015 m. persikėlė į Lincą Austrijoje ir dirba Europoje vėl koncentruodamasi į asmeninę kūrybą.

2011 m. festivalyje „Aura 21“ Jung In Lee pasirodė tarptautiniame projekte V.A.G. (Derida Dance, (Bulgarija), Pro Progressione (Vengrija) ir Kauno šokio teatru „Aura“)

Ačiū, kad nevėluojate į renginį.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.aura.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 4 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 49 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje