Šokio spektaklis „B ir B dialogas“

Šokio spektaklis „B ir B dialogas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Choreografės ir atlikėjos | Greta Grinevičiūtė ir Agnietė Lisičkinaitė

Dramaturgė | Sigita Ivaškaitė

Scenografė ir kostiumų dailininkė | Laura Darbutaitė

Video montažo režisierius | Jonas Tertelis

Šviesų dailininkas | Povilas Laurinaitis

Kompozitorius | Artūras Bumšteinas

Kai Agnietė ir Greta sugalvojo kurti naują šokio spektaklį, jos pasikvietė dvi merginas - B ir B. Kam? Kodėl? Tyrimams, sako choreografės. Bet ar B ir B nepradėjo užimti žymiai daugiau vietos šiame kūrinyje? Ar sąžininga naudotis tokiomis nekaltomis būtybėmis? Kas iš tiesų yra B ir B?

...Ir štai B & B ateina į teatrą...

Jaunos choreografės ir šokėjos A. Lisičkinaitė ir G. Grinevičiūtė pristato savo pirmąjį bendrą darbą. Po ilgų tyrimų ir žaidimų su B&B merginomis, kūrėjos žengia į sceną ne tik kalbėti apie tai, kas aktualu kiekvienai jaunai moteriai, kūrėjui, mokiniui, norinčiam tapti savarankišku menininku, bet ir galų gale sau ir kitiems atskleisti, kas šiandien tiek kasdieniame gyvenime, tiek ir teatre trukdo būti atviru.

2016 m. rugsėjo 23 d. šokio spektaklis „B ir B dialogas“ buvo pristatytas Korko (Airija) Firkin Crane šokio namų auditorijai. Spektaklio idėja gimė būtent šiame mieste Blank Canvas šokio rezidencijos metu, po kurios kūrėjos nusprendė toliau plėtoti dviejų personažų kelionę ir perkelti idėją į teatro sceną.

Šiuo metu B ir B keliauja po pasaulį atspindėdamos jas supančią aplinką - nuo politinių veiksmų iki įvairaus pobūdžio vartotojiškumo. Personažai proceso metu tampa veidrodžiu, interpretatoriais, atspindžiais, tam tikrais žurnalistais. B ir B neturi bruožų, viskas, ką jos daro ir ką jos įkūnija, yra aplinkos dalis, kurioje pastarosios veikia. Pristačiusios spektaklį „Litauen Tanzt“ festivalyje Berlyne, kūrėjos vėl jį rodo Lietuvos publikai!

Greta Grinevičiūtė ir Agnietė Lisičkinaitė - aktyviai kuriantis judesio tandemas. 2015 metais abi kūrėjos baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bakalauro bei magistro šiuolaikinio šokio atlikimo ir choreografijos studijas. Nuo to laiko buvusios kursiokės aktyviai ieško jungčių (dialogų) tarp realaus gyvenimo situacijų ir jų perteikimo scenoje. Sukūrusios projektą B ir B, kuriame egzistuoja du fikcionalūs personažai, jaunosios kūrėjos neapriboja savo kūrybinio lauko vien teatro scena. Internetinėje erdvėje gyvuojantis projektas nuolat keliauja, ieško naujų nuotykių ir bando pernelyg nenutolti nuo realybės, kad ir kas ji bebūtų.

*atgarsiai recenzijose:

„...jeigu jau einate žiūrėti B ir B premjeros, derėtų nepamiršti, jog čia kaip ir su mitiškuoju Šiva, nėra vienos geros ar blogos pusės. Yra tai, ką pasiryžti pamatyti, o gal dar ir jungtis į diskusiją.” (Silvija Čižaitė-Rudokienė „Nieko, mes visi tokie”, dance.lt 2016-12-08)

„Tai dar vienas kūrinys, patvirtinantis besiplečiantį šokio menininkų akiratį, įgyvendinantis jų norą ne tik judėti, bet ir kalbėti, pasakoti, analizuoti savo tapatybę bei juos supantį pasaulį.” (Helmutas Šabasevičius „Pokalbiai su savimi”, 7md.lt 2016-12-02, NR. 39 (1191))

Šokio spektaklis „B ir B dialogas” nominuotas 2016 metų „Auksiniams scenos kryžiams”

Atlikėjai:

Greta Grinevičiūtė

Agnietė Lisičkinaitė

Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Menų agentūra Artscape, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Drama „Barbora Radvilaitė“

Drama „Barbora Radvilaitė“

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Balandžio 25 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 45 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 50 min.
4,02 € 6,70 €
Pirkti
„Betsafe-LKL“: Klaipėdos „Neptūnas“ - Utenos „Juventus“

„Betsafe-LKL“: Klaipėdos „Neptūnas“ - Utenos „Juventus“

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Balandžio 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 55 min.
3,25 € 5,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje